Zmiana czasu 2022 - czy to OSTATNI RAZ? Ostatnia zmiana czasu MARZEC 2022 to pewniak?

i

Autor: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News Zmiana czasu 2022 - czy to OSTATNI RAZ? Ostatnia zmiana czasu MARZEC 2022 to pewniak?

Zmiana czasu 2022 - czy to OSTATNI RAZ? Ostatnia zmiana czasu MARZEC 2022 to pewniak?

2022-03-26 19:06

Ostatnia zmiana czasu od lat wzbudza duże zainteresowanie. Dotyczy to szczególnie osób, które są przeciwne przesuwania zegarków i chciałyby zostać przy czasie letnim. Parlament Europejski jeszcze kilka lat temu chciał, by nie było zmiany czasu od marca 2022. Czy zostało to utrzymane? Czy przed nami ostatnia zmiana czasu? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Kiedy ostatnia zmiana czasu? [DATA]
  2. Zmiana czasu marzec 2022 - kiedy jest?

Zmiana czasu 2022 - czy to ostatni raz, kiedy zmieniamy czas? Przynajmniej dwa razy w roku wraca temat odnośnie tego, kiedy jest ostatnia zmiana czasu. Europejski Parlament od lat prowadził dyskusję, przeprowadzał badania, tworzył ankiety i rozsyłał je wśród mieszkańców Starego Kontynentu. Ustalono, że ostatnia zmiana czasu marzec 2022 to pewniak. Właśnie pod koniec tego miesiąca mieliśmy po raz ostatni przesunąć zegarki i pozostać przy czasie letnim. Tymczasem w wyniku pojawienia się trudnej sytuacji epidemicznej na świecie, zdecydowano się przerwać dyskusje w tak nieznaczącym na tamten moment temacie. Skupiono się na walce z szerzącą niepokój i strach pandemią. 

Kiedy ostatnia zmiana czasu? [DATA]

Pomysł, by zmiana czasu w marcu 2022 była ostatni raz bardzo spodobała się polskim internautom. Większość osób w naszych sondach wyraźnie wyraziła poparcie, by nie przesuwać zegarków. Jeden z głównych argumentów, a wręcz najważniejszy, dotyczył zdrowia i chorób, które wynikają ze zmiany czasu. Lekarze alarmowali, że przestawianie zegarków negatywnie wpływa na ludzki organizm, rozregulowując między innymi zegar biologiczny. Niektórzy mają problemy ze snem, a jeszcze inni skarżą się na bóle głowy. 

Kiedy robi się ciemno? Kiedy robi się jasno? O której godzinie w 2022? [ROZPISKA]

Kiedy ostatnia zmiana czasu? Niedawno ponownie pojawił się projekt ustawy o uchwaleniu zniesienia zmiany czasu i pozostania przy czasie letni. Parlament Europejski na ogólnym forum przesunął obrady w tym temacie i zmiana czasu ma obowiązywać przynajmniej do 2026 roku. Na razie prace nie będą wznowione.

Sonda
Czy zmiana czasu jest potrzebna?
Piosenki, których słuchał kiedyś każdy. To wciąż hity

Zmiana czasu marzec 2022 - kiedy jest?

Zmiana na czasu marzec 2022 da pozytywny impuls. Przestawienie zegarka z godziny 2:00 na 3:00 oznaczać będzie, że dzień będzie dłuższy. Już 1 kwietnia słońce zajdzie dopiero o godzinie 19:11. Zmiana czasu w Europie nastąpi w nocy z 26 na 27 marca, czyli tradycyjnie z soboty na niedzielę.

Jakie będzie lato 2022 w Polsce? Afrykański UPAŁ jakiego jeszcze nie było!