ZIU - wyniki matur 2022. Logowanie na wyniki.edu.pl nie działa

2022-07-05 8:02
Wyniki matur
Autor: LECH GAWUC/REPORTER

Wyniki matur 2022 stresują wszystkich uczniów. Aby sprawdzić zdobytą liczbę punktów, należy zalogować się w systemie ZIU. Z pewnością wielu uczniów będzie skarżyć się na błąd ładowania strony www.wyniki.edu.pl. W artykule podpowiadamy, co zrobić, gdy witryna nie działa i na spokojnie sprawdzić wyniki matury.

Wyniki matur 2022 w ZIU - jak sprawdzić i dlaczego strona nie działa? 5 lipca to bardzo ważny dzień dla wszystkich maturzystów. Absolwenci szkół ponadpodstawowych od rana myślą tylko o jednym - jak im poszło. Zgodnie z informacjami podawanymi przez Centralną Komisję Egzaminacyjną wyniki matur 2022 będą znane około godziny 8:30. Aby je sprawdzić, należy zalogować się w systemie ZIU - Zintegrowanym Interfejsie Użytkownika. Żeby połączyć się z systemem, należy wpisać adres strony internetowej www.wyniki.edu.pl. Co jednak w przypadku, gdy strona nie działa? Co zrobić, gdy wyskakuje błąd logowania? Jaki login i hasło wpisać? Poniżej podpowiadamy, co zrobić w sytuacji, gdy napotkacie problemy z zalogowaniem się do swojego konta.

Jak sprawdzić wyniki matur 2022? DATA i GODZINA

Natsu o hejcie i aferze kamerkowej. To był moment przełomowy!

Wyniki matur na ZIU - instrukcja

Jak sprawdzić wyniki matur 2022? To bardzo proste! Warto jednak postępować według zamieszczonej poniżej instrukcji:

  • Należy zalogować się w systemie ZIU (wyniki.edu.pl)
  • W polach login i hasło trzeba wprowadzić informacje podane wcześniej przez dyrektora szkoły. W przypadku problemów z zalogowaniem, należy skorzystać z opcji Nie pamiętam hasła, która znajduje się poniżej. Wówczas system wyśle nowe hasło na powiązany z kontem adres e-mail.
  • Po zalogowaniu na stronie należy wybrać egzamin i kliknąć w pole z jego nazwą, np. egzamin maturalny.
  • Po kliknięciu pokażą się wam procentowe wyniki matur 2022. Aby sprawdzić poprawne i niepoprawne odpowiedzi, wystarczy kliknąć na konkretny egzamin.

Ze względu na przeciążenia strona może nie działać. Zalecamy nie denerwować się i odświeżać ją do skutku.

Sonda
Czy denerwujesz się przed ogłoszeniem wyników matur?

Matura nie poszła po Twojej myśli? Na poprawę humoru mamy najnowsze odcinki WKRĘTARKI!

Listen to "Dance" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze