Zdjęcie ze ślubu powaliło internautów. Urocza dziewczynka ujęła zgromadzonych!

i

Autor: CANVA, screen z IG: awkwardfamilyphotos

Śmieszne

Zdjęcie ze ślubu powaliło internautów. Urocza dziewczynka ujęła zgromadzonych!

2023-05-09 12:05

Ślub jest jednym z najpiękniejszych momentów w życiu osób, które się na niego decydują. Ta dziewczynka zadecydowała jednak, że jeszcze piękniejsza może być... drzemka. Ujęcie, które obiegło internet rozśmieszyło zebranych w kościele, odwracając uwagę od pary młodej. Ktoś tu nie wywiązał się ze swoich obowiązków!

Ślub jest dniem wyczekiwanym, często przez wiele lat. Porusza nie tylko parę młodą, ale również gości, którzy się na nim pojawiają, by towarzyszyć im w tak wspaniałym i emocjonującym dniu. Jedną z tradycji, którą wiele osób kultywuje jest sypanie kwiatów. Zwykle robią to maluchy z najbliższego grona rodzinnego. Jest to dla nich wielka radość, czują się integralną częścią ceremonii. Okazuje się, że nie wszystkie dzieci są tym tak bardzo zafascynowane. Niektóre mają nieco inne priorytety, takie jak chociażby drzemka. Czy można je za to winić? W końcu dobrego spanka nic nie wynagrodzi!

ZOBACZ TAKŻE: Maluch emocjonująco zaśpiewał hymn złamanych serc. Ma przed sobą świetlaną przyszłość!

"Zaśpiewasz to wybierasz kolejną piosenkę!" | Dokończ piosenkę 18 #Sanah

Dziewczynka zasnęła na ślubie

Podczas ślubu pewnej pary, siostrzenica panny młodej miała być jedną z dziewczynek od kwiatów. Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem, a ona sama usnęła podczas ceremonii - i to w bardzo nienaturalnej pozycji! Wyglądała naprawdę komicznie, na co uwagę zwróciła cała sala. Goście wyglądali na mocno rozbawionych tym zajściem. Całość została opatrzona szczerym opisem.

ZOBACZ TAKŻE: O tych funkcjach na TikToku nie wiesz. Dzięki nim korzystanie z aplikacji staje się przyjemniejsze!

Moja córka miała być dziewczynką od kwiatów na weselu swojej ciotki, ale drzemki to życie.

Wpadka na ślubie - reakcje

Internauci byli mocno rozbawieni sytuacją, która wydarzyła się na ślubie. Oto niektóre z reakcji, znajdujących się pod przeuroczym ujęciem!

Śluby stresują. Rozumiem ją!

Dała z siebie wszystko!

Śluby mogą wykończyć!