O tych funkcjach na TikToku nie wiesz. Dzięki nim korzystanie z aplikacji staje się przyjemniejsze!

2022-12-06 12:04
O tych funkcjach na TikToku nie wiesz. Dzięki nim korzystanie z aplikacji staje się przyjemniejsze!
Autor: Pexels O tych funkcjach na TikToku nie wiesz. Dzięki nim korzystanie z aplikacji staje się przyjemniejsze!

TikTok jest aktualnie jedną z najchętniej używanych aplikacji. Te krótkie filmiki robią prawdziwą furorę na całym świecie. Okazuje się, że posiada opcje, o których użytkownicy rzadko kiedy wiedzą. Oto ukryte funkcje tej platformy. Mogą zupełnie odmienić to, jak wygląda korzystanie z niej. Warto je poznać!

Sukces tej aplikacji jest zdecydowanie niezaprzeczalny. Zebrała ona ponad miliard użytkowników na całym świecie! Nic dziwnego, pomysł na nią to totalny strzał w dziesiątkę. Z każdym tygodniem rozwija się coraz bardziej. Okazuje się, że twórcy popularnych mediów społecznościowych często mają ukryte najprawdziwsze asy w rękawach. Wprowadzają oni opcje, których nie widać na pierwszy rzut oka. Przeciętny użytkownik rzadko kiedy zdaje sobie sprawę z ich istnienia, a szkoda! W końcu dzięki nim można kompletnie odmienić wrażenia, które ma się oglądając materiały! Poniżej znajdziecie ukryte funkcje TikToka, które pokochasz!

Ukryte funkcje Facebooka. 7 trików, o których na pewno nie wiedzieliście!

Zdradzam jak się robi rapowy HIT [RÓB RAP] | ESKA XD - Ale to już było #63

1. Możesz ukryć to, co polubisz!

Nie wszystkim odpowiada to, że inni ludzie mogą widzieć, pod jakimi materiami zostawia się serduszka. TikTok przygotował idealną opcję dla tych osób! Wystarczy wejść w "Ustawienia własne", następnie nacisnąć na "Ja". Znajdziesz tam trzy kropki, po których wybraniu należy kliknąć opcję "Prywatność i bezpieczeństwo". To tam możesz wybrać, komu chcesz udostępniać tę informację.

2. Ukryj interfejs

Interfejs przeszkadza użytkownikom, podczas oglądania treści, które są publikowane na tej aplikacji. Niewiele osób wie, że istnieje możliwość wejścia w "tryb minimalistyczny". Wystarczy dłużej przytrzymać filmik na środku ekranu. Następnie pojawi się właśnie ta opcja!

Nowy trend na TikToku. Ten gest pozytywnie zaskakuje!

3. Kontroluj, co ogląda Twoje dziecko

Kontrola rodzicielska jest niezwykle istotną opcją na TikToku. W końcu bardzo duża część młodszych pokoleń z niego korzysta, a treści nie zawsze są odpowiednie dla maluchów. Aby to zrobić wystarczy wejść w ikonkę "Profil", a następnie "Parowanie rodziny". Na swoim telefonie powinieneś oznaczyć się jako "Rodzic", u pociechy jako "Nastolatek". Ostatnim krokiem jest zeskanowanie kodu QR. To naprawdę proste!

4. Tam znajdziesz polubione filmy!

Ta opcja nie do końca jest ukryta, jednak nie każdemu łatwo przychodzi odnalezienie jej. Trzeba jednak przyznać, że jest to banalnie łatwe! Wystarczy wejść w swój profil, a następnie kliknąć na serduszko, które znajduje się pośrodku ekranu. To tam znajdują się wszystkie filmy, które polubiłeś.

Sonda
Która aplikacja jest Twoją ulubioną?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze