Zaśpiewała na TikToku Ale Jazz i stała się gwiazdą! To wykonanie nie ma sobie równych?

2021-03-29 13:33 Ewelina Kulasza
Roksana Czerniec
Autor: canva, screen z YouTube/sanah, YouTube/Roksana Czerniec

W internecie można znaleźć pełno coverów przeróżnych hitów - i tych polskich, jak i zagranicznych. Kiedy tylko pojawia się jakaś nowość, każdy kto kocha śpiewać podejmuje się wykonania takiego numeru i następnie zdobywa uznanie w sieci. Podobnie było również teraz na TikToku, kiedy jedna z użytkowniczek zaśpiewała numer Ale Jazz. Czy to lepsze niż oryginał? Przekonajcie się sami!

Nie od dziś wiadomo, że w sieci można znaleźć dosłownie wszystko! Oprócz tradycyjnych stron www, zaczęły rozwijać się też aplikacje, które są must have niejednej młodej osoby i nie tylko. Mowa o Instagramie i TikToku, które robią niesamowitą furorę w internecie, a to wszystko za sprawą kreatywnych zdjęć i filmików użytkowników. To właśnie w tych miejscach, każda osoba może zaistnieć, jeśli przyciągnie swoją twórczością inne osoby. Tak stało się w przypadku pewnej użytkowniczki, która nagrała cover hitu Sanah i Vito Bambino - Ale Jazz. Wykonanie od razu spodobało się wielu użytkownikom TikToka, którzy oszaleli z zachwytu i chcą więcej takich perełek!

Przypomnijmy, że piosenka Sanah - Ale Jazz, zapowiada jej drugi studyjny album i swoją oficjalną premierę miała 14 stycznia 2021 roku. Oczywiście w numerze oprócz utalentowanej piosenkarki słyszymy również Vito Bambino, czyli wokalistę zespołu Bitamina, który inspirował Sanah od początku jej kariery. Obecnie singiel Ale Jazz zdobył blisko 30 mln odsłon!

Piosenki, które są do siebie podobne

Sanah - Ale Jazz cover na TikToku

Covery to rzecz normalna, które zawsze po premierze danego hitu pojawiają się w sieci. Tak było również w przypadku Sanah i każdej jej piosenki, a teraz przyszła kolej na Ale Jazz, który szaleje właśnie na TikToku. Nagrania swojej wersji piosenki, podjęła się pewna użytkowniczka, która oczarowała dosłownie wszystkich, a jej wideo pojawia się po scrollowaniu głównego ekranu. Mowa oczywiście o Roksanie Czerniec, która już nie raz pokazała w muzycznej aplikacji swój talent. Co ciekawe, dziewczyna była uczestniczką The Voice of Poland 9 i podczas Przesłuchań w Ciemno zaśpiewała megahit Eda Sheerana- Happier. W jej stronę swoje fotele odwrócili Patrycja Markowska, Grzegorz Hyży i Michał Szpak. Ostatecznie Roksana wybrała drużynę Michała, jednak odpadła na etapie Bitew. Poniżej możecie posłuchać, jak zaśpiewała refren numeru Ale Jazz.

- Kozak głos

- Pięknie, masz niesamowity głos

- Super dziewczyno, ja też jestem uśmiechnięty po tym jak śpiewasz

- Lepsze niż oryginał...

- Piękny talent

- Jest potencjał

Najnowsze