The Voice Kids 4 - nie milkną echa po bitwie trzech dziewczynek. Ich występ zauroczył każdego!

2021-03-29 10:02 Ewelina Kulasza
The Voice Kids
Autor: screen z YouTube/The Voice Kids Poland

Czwarta edycja rozśpiewanego The Voice Kids trwa w najlepsze. Widzowie mieli okazję zobaczyć już bitwy w drużynie Cleo, a także u Dawida Kwiatkowskiego. Choć czeka ich jeszcze show, które zrobi team Tomsona i Barona, to nie mogą na razie oderwać oczu od występu trzech dziewczynek. To one dały czadu w poprzednim odcinku!

The Voice Kids to rozrywkowy program, który dostarcza nie tylko niesamowitych emocji i wrażeń, ale także dobre brzmienia. Idealnym przykładem na to jest dosłownie każdy odcinek show, w którym młodzi uczestnicy wychodzą na scenę i po prostu dają czadu! Po przesłuchaniach w ciemno, przyszła kolej na bitwy, które trwają w najlepsze! Przeszła je już drużyna Cleo i Dawida Kwiatkowskiego, a niebawem zrobi to team Tomsona i Barona. Choć nowy odcinek The Voice Kids 4 zbliża się wielkimi krokami, to na razie nie milkną echa po bitwie, która rozegrała się w ostatnią sobotę, czyli 27 marca. Na scenie pojawiły się trzy utalentowane dziewczynki i dały czadu do tego stopnia, że trenerzy bawili się na swoich fotelach w najlepsze! Dawid Kwiatkowski musiał podjąć ciężką decyzję.

Na co trenerzy The Voice Kids wydali pierwsze zaoszczędzone w młodości pieniądze?

The Voice Kids 4 - najlepsza bitwa w historii show?

W sobotnim odcinku The Voice Kids 4  na scenie rywalizowali ze sobą uczestnicy z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Choć wszyscy internauci uważają team piosenkarza za najmocniejszy, to ich największą uwagę przykuła bitwa trzech dziewczynek - Amelii Zagrodzkiej, Natalii Pawelskiej oraz Marysi Błaszczyk. To one weszły na scenę pewnym krokiem i zaśpiewały jeden z największych hitów 2020 roku, czyli numer Ramię w ramię z repertuaru Viki Gabor i Kayah. Nie obyło się bez tańca i przecudownej mimiki, którą uczestniczki skradły całe show, a nawet cały sobotni odcinek! Internauci są zachwyceni tym występem i piszą na Instagramie, że była to najlepsza bitwa tego sezonu!

- Dziewczyny dały czadu

- Jeden z najlepszych występów

- No był totalny sztos

- Najlepsza bitwa

- Dziewczynki zaśpiewały magicznie

Dawid Kwiatkowski miał niestety ciężki orzech do zgryzienia, a wszystko dlatego, że musiał wybrać zwyciężczynię bitwy, która przejdzie do następnego etapu, jakim jest Sing Off. Po chwili namysłu, trener wybrał Natalię Pawelską, która podczas przesłuchań w ciemno, zaśpiewała piosenkę Cudownych rodziców mam z repertuaru Urszuli Sipińskiej. Poniżej możecie zobaczyć, jak cudowne trio dawało czadu podczas sobotniej bitwy w The Voice Kids. Dziewczynki oczarowały internautów, a ich występ znajduje się na karcie YouTube na czasie. Coś niesamowitego!

Najnowsze