Zaskakujący występ w Mam Talent. Tak wzruszającego wykonu dawno nie było!

2022-07-24 13:31
Zaskakujący występ w Mam Talent. Tak wzruszającego wykonu dawno nie było!
Autor: Rich Fury/Invision/AP/East News, canva, YouTube: America's Got Talent Zaskakujący występ w Mam Talent. Tak wzruszającego wykonu dawno nie było!

17. edycja America's Got Talent trwa w najlepsze. Program to możliwość spełnienia największych marzeń. Jednak jeden z występów okazał się być wyjątkowy. Widzowie i jurorzy nie ukrywali, że poruszył ich do granic możliwości. Zobacz niezwykły występ!

To, że występy w programie America's Got Talent są pełne emocji i wzruszeń wiemy wszyscy. W każdej edycji można znaleźć perełki, które zachwycają jury i widownię. Kilka dni temu widzowie poznali kolejną uczestniczkę, która zachwyciła jury programu. Wokalistka oczarowała wszystkich swoją autorską kompozycją i wyjątkowo dojrzałym tekstem. Dziewczyna zdecydowanie pokazała, na co ją stać. Jednak zanim zaczęła śpiewać, wydarzyło się coś jeszcze... Jesteśmy pewni, że występ na długo zostanie w głowach jury oraz wszystkich miłośników tego formatu. Sprawdź kim jest uczestniczka, która stała się bohaterką ostatniego odcinka muzycznego show!

Ona też otrzymała złoty przycisk w amerykańskim Mam Talent! Sara James ma sporą konkurencję?

Kayah szczerze o Viki Gabor i Sarze James. Jesteśmy świadkami narodzin legend!

Mam Talent - Amanda Mammana

Bohaterką ostatniego odcinka została niezwykle utalentowana Amanda Mammana. Skromna dziewczyna wyszła na scenę z gitarą. Pomimo uśmiechu widać było na jej twarzy ogromny stres, jednak to normalne w przypadku występów przed cenionymi jurorami oraz dużą widownią. Dopiero, w momencie, w którym zaczęła mówić okazało się, że Amanda Mammana zmaga się ze schorzeniem jakim jest jąkanie się. Wokalistka przyznała, że od dziecka walczy z wielką tremą, która wywołana jest jąkaniem się. Zdradziła, że w dużym stopniu utrudnia jej to komunikację. Idąc do Mam Talent chciała pokonać swoje słabości.

Cały świat zachwycony Sarą James! To ona wygra amerykańskie Mam Talent?

To było zdecydowanie to, co spowodowało, że się wstydziłam i ukrywałam, ale odkryłam, że nie jąkam się, kiedy śpiewam - zauważyła Amanda Mammana.

Amanda Mammana zachwyciła jury

Amanda Mammana wykonała w programie swój autorski utwór. Zdradziła, że piosenka opowiada o ciężkich czasach, których mimo to nie zmieniłaby, bo one uczyniły ją tym, kim jest. Przyznała, że utwór powstał w bardzo trudnym okresie jej życia. Amanda w trakcie swojego występu dała prawdziwy popis swoich możliwości wokalnych. Wokalistka nie tylko udowodniła, że ma niesamowity głos, ale pokazała jak ważna jest wiara w siebie. Sędziowie docenili pracę, jaką uczestnik włożyła w przygotowania. Jej występ z pewnością zostanie zapamiętany na długo.

Naprawdę trudno się nie wzruszyć, słuchając tego wykonania.

Sonda
Podoba ci się występ wokalistki?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze