Ona też otrzymała złoty przycisk w amerykańskim Mam Talent! Sara James ma sporą konkurencję?

2022-07-04 15:51
Lily Meola w Mam Talent
Autor: YouTube/America's Got Talent

17. edycja America's Got Talent trwa w najlepsze. Kilka dni temu widzowie formatu poznali kolejną uczestniczkę, która podobnie do Sary James, została nagrodzona złotym przyciskiem. I tym razem jurorzy zachwycili się wokalem. Czy 27-letnia Lily Meola to realne zagrożenie dla polskiej wokalistki?

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na kolejny występ Sary James w amerykańskim Mam talent. Młoda artystka, którą poznaliśmy dzięki jej udziałowi w IV edycji The Voice Kids, nie zwalnia tempa i co rusz stawia sobie kolejne wyzwania zawodowe. Po Eurowizji Junior przyszedł czas na America's Got Talent. Sara James zawitała do Los Angeles, by swoim talentem olśnić zasiadających jury programu Heidi Klum, Sofíę Vergarę, Howiego Mandela oraz Simona Cowella. Szczególnie mocno zachwycony tym, co pokazała nastolatka, był właśnie Simon Cowell, ojciec sukcesu One Direction i Little Mix. Przewodniczący panelu jurorskiego zdecydował się na wciśnięcie złotego przycisku. To oznacza tylko jedno - Sara James ma pewne miejsce w półfinale. Niedawno poznaliśmy kolejną laureatkę prestiżowego wyróżnienia. Jest nią 27-letnia Lily Meola, która oczarowała autorską kompozycją.

Cały świat zachwycony Sarą James! To ona wygra amerykańskie Mam Talent?

Sara James o Eurowizji Junior 2021. Nie pojechała po to, by wygrać!

Lily Meola konkurencją dla Sary James!

Otrzymanie złotego przycisku to wielkie wyróżnienie. W 17. edycji programu sięgają po nie głównie wokaliści. Kolejną po Sarze James piosenkarką, której zagwarantowano udział w półfinałach na żywo, jest Lily Meola. 27-latka wykonała na scenie autorski kawałek Daydream, a na wciśnięcie magicznego przycisku zdecydowała się tym razem Heidi Klum. Modelka przyznała, że nie chciała go dawać osobom śpiewającym, jednak widząc taki talent, nie mogła się powstrzymać. Równie zachwyceni, co jurorzy, są też fani formatu. Ma szansę wygrać?

Sonda
Czy Sara James wygra Mam Talent?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze