Zapomniane utwory, które zyskały kolejne życie przez TikToka. Są starsze niż myślisz!

2022-09-06 13:21
Zapomniane utwory, które zyskały kolejne życie przez TikToka
Autor: pixabay/StefanCoders, pexels/Ivan Samkov

TikTok to prawdziwa kopalnia hitów sprzed lat! Aplikacja potrafi przywrócić legendy polskiej muzyki z powrotem na listy przebojów. Jedni odkrywają je na nowo, drudzy powracają z sentymentem. Sprawdziliśmy, które utwory zyskały drugą młodość, dzięki TikTokowi!

TikTok to kopalnia hitów! W aplikacji popularność zyskują nie tylko nowe piosenki. Użytkownicy TikToka chętnie odświeżają nieco zapomniane utwory sprzed lat. Aplikacja bywa dla młodego pokolenia portalem do odkrywania przebojów z dawnych lat. Często melodia, którą nucicie od kilku dni pod nosem może okazać się hitem, do którego wasi rodzice bawili się w czasach młodości. Sprawdziliśmy, które utwory zyskały nowe życie i powróciły na szczyty list przebojów. Czy znaliście je wszystkie? Jakie jeszcze, według was, piosenki powinny znaleźć się w naszym zestawieniu?

Te piosenki prawdopodobnie śpiewasz źle. Najczęściej mylone teksty

Zapomniane utwory, które zyskały kolejne życie przez TikToka. Są starsze niż myślisz!
Sonda
Który utwór, na nowo odkryty dzięki TikTokowi, jest waszym ulubionym?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze