Zapłakana Natasza Urbańska w The Voice Kids. Musiała wyjść ze studia!

i

Autor: THE VOICE KIDS Zapłakana Natasza Urbańska w The Voice Kids. Musiała wyjść ze studia!

DRAMATYCZNE CHWILE

Zapłakana Natasza Urbańska w The Voice Kids. Musiała wyjść ze studia!

2024-04-19 14:09

Przed widzami talent show z udziałem dzieci ostatnie Bitwy tej edycji. To właśnie po nich poznamy finalistów z drużyny Nataszy Urbańskiej, która przez cały odcinek będzie musiała walczyć z ogromnymi emocjami. Zobaczcie sami już teraz.

Natasza Urbańska, która zadebiutowała w roli trenerki w siódmej edycji muzycznego talent show, w sobotę wieczorem po raz pierwszy będzie musiała zdecydować, które dzieci z jej drużyny zostaną, a które będą musiały się pożegnać z programem. Po jednym z występów, które wyemitowane zostaną w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2, trenerka całkowicie się rozkleiła, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

Marta Porris Zalewska - finalistka hiszpańskiego The Voice Kids w polskiej edycji!

Zapłakana Natasza Urbańska w The Voice Kids: - "Muszę wyjść." Wideo

Jezu, dziewczyny, to było piękne. Dobra, ja muszę wyjść albo coś - mówiła zapłakana Natasza Urbańska.

Tomasz Kammel chcąc pomóc trenerce w opanowaniu emocji w mgnieniu oka poprosił Barona o opinię na temat występu: Dziewczyny, ogień, czysty ogień. Gdybym zamknął oczy myślałbym, że śpiewają poważne, rasowe wokalistki - stwierdził. I choć występ bardzo spodobał się muzykowi, jego uwadze nie umknęła jedna rzecz. 

W mojej opinii był to występ indywidualistek i solowych wokalistek, bo dużo lepsze byłyście we fragmentach, kiedy byłyście same na scenie - dodał trener. Który występ doprowadził Nataszę Urbańską do takiego stanu? Odpowiedzi poznamy w wieczór, 20 kwietnia.