TO ONA WYGRA?

Marta Porris Zalewska - finalistka hiszpańskiego The Voice Kids w polskiej edycji!

2024-03-29 10:59

Uczestniczka sobotniego odcinka talent show telewizyjnej Dwójki jest już popularna w Hiszpanii. Teraz 14-latka będzie próbowała podbić serca polskiej publiczności. Czy uda się jej osiągnąć międzynarodowy sukces na miarę Sary James?

Spis treści

  1. Marta Porris Zalewska - talent z Hiszpanii
  2. Marta Porris Zalewska - talent z Hiszpanii

Marta Porris Zalewska - kim jest? To prawdziwy talent, na który musicie zwrócić uwagę. Ta młoda i niezwykle zdolna dziewczyna pojawiła się w ostatnich przesłuchaniach w ciemno siódmej odsłony muzycznego talent-show. Urodziła się i na co dzień mieszka w Hiszpanii. Od 30 marca 2024 skład drużyny Cleo, Nataszy Urbańskiej oraz Tomsona i Barona będzie kompletny.

Marta Porris Zalewska - talent z Hiszpanii

To właśnie tam w 2022 roku nastolatka brała udział w La Voz Kids, hiszpańskiej wersji programu. Jej niezwykły głos i charyzma przyciągnęły uwagę dwóch z czterech trenerów, a Marta zdecydowała się dołączyć do drużyny wokalisty Sebastiána Yatra. Pod jego skrzydłami Marta rozwinęła swój muzyczny warsztat i dotarła aż do wielkiego finału! Choć 14-latka ostatecznie nie wygrała programu, osiągnęła ogromny sukces. Dodatkowo, jej wszystkie występy z programu na oficjalnym kanale YouTube hiszpańskiego La Voz Kids wyświetlono ponad milion razy!

Elena Płócienniczak wygra The Voice Kids 7?! TEN fakt zdecydowanie na to wskazuje!

Finalistka hiszpańskiego The Voice Kids w polskiej edycji!

Marta Porris Zalewska - talent z Hiszpanii

W naszym materiale wideo, będącym zapowiedzią sobotniego odcinka „The Voice Kids”, możemy zobaczyć fragmenty występów Marty z La Voz Kids oraz zapowiedź jej występu przed Cleo, Nataszą Urbańską oraz Tomsonem i Baronem. Nastolatka postanowiła zaprezentować swoje wokalne umiejętności w przeboju "Beat It" Michaela Jacksona.

Czy Marcie Porris Zalewskiej tym razem uda się odwrócić fotele wszystkich trenerów? Odpowiedź poznamy już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2. Pewne jest, że jeśli Marcie pójdzie w polskiej odsłonie programu tak dobrze, jak w hiszpańskiej, możemy być świadkami narodzin międzynarodowej gwiazdy, która ma szansę osiągać sukces na miarę Sary James, zwyciężczyni 4. odsłony The Voice Kids.