Apel szkolny

i

Autor: Adam Staskiewicz/East News Zakończenie roku szkolnego 2023 - godzina.

Szkoła

Zakończenie roku szkolnego 2023 - o której godzinie? Kiedy zaczyna się apel?

2023-06-01 9:49

Zakończenie roku szkolnego 2023 to wydarzenie, na które czekają wszyscy polscy uczniowie. Czas odpocząć od nauki. Przez 10 miesięcy młodzież poświęcała zdecydowaną większość swojego czasu na zdobywanie wiedzy. Lato to idealny czas na zregenerowanie. Uroczystością kończącą rok szkolny jest apel. O której się zacznie?

Zakończenie roku szkolnego 2023 - kiedy jest i o której godzinie apel? Te pytania zadaje sobie wiele osób. Wszyscy z niecierpliwością czekają na odebranie dyplomów i pożegnanie roku szkolnego. Nie ma wątpliwości, że dla wielu osób był wyczerpujący i pewnie też stresujący. Już wkrótce wakacje, a to idealny czas na odpoczynek, dobrą zabawę i podróżowanie. Warto się zrelaksować i zapewnić sobie rozpoczęcie nowego roku szkolnego z większą energią i chęciami do pracy. Kiedy uczniowie dostaną swoje dyplomy? Data zakończenia roku szkolnego 2023 jest już znana od dawna. Bedzie to piątek 23 czerwca. Jak zawsze, tego dnia odbędą się uroczyste apele, podczas których zostanie podsumowany rok nauczania. O której trzeba pojawić się w szkole?

Wakacje 2023 będą BARDZO długie! Wcześniej się zaczną i później skończą

Hity, które podbijają TikToka. Stały się viralami!

Zakończenie roku szkolnego 2023 - kiedy o której godzinie?

W tym roku ostatni dzień szkoły to piątek 23.06.2023. Tego dnia w szkołach zostaną zorganizowane uroczyste apele. W większości szkół rozpoczną się one o godzinie 9:00 lub 10:00. Trzeba jednak pamiętać, że każda szkoła sama wybiera godzinę, a więc warto sprawdzić to w swojej placówce lub na stronie internetowej.

Koncerty w Polsce 2023 - kto i kiedy wystąpi? Kalendarz z najważniejszymi koncertami!

Rok szkolny 2023/2024 - kiedy rozpoczęcie?

Rok szkolny 2023/2024 rozpocznie się dopiero za kilka miesięcy, ale wszyscy uczniowie zastanawiają się, czy jest już potwierdzona data. Okazuje się, że nowy rok szkolny zacznie się dopiero w poniedziałek 4.09.2023. Wakacje będą więc nieco dłuższe niż zwykle.