Zakaz Halloween 2020 w Polsce? Czy to koniec zbierania cukierków?

Halloween
Autor: Pixabay.com

Zakaz Halloween 2020 w Polsce?! Czy możemy spodziewać się, że to popularne święto w naszym kraju zostanie wyłączone? Tegoroczne Halloween zbliża się wielkimi krokami i choć w Polsce zwyczaj ten ma tyle samo przeciwników, co zwolenników, wiele osób zastanawia się czy w Polsce nie zostanie ono zakazane. Więcej informacji poznacie na ESKA.pl!

Zakaz Halloween 2020? Popularny zwyczaj jest najbardziej popularny w Stanach Zjednoczonych, a z kolei w Polsce ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Halloween w naszym kraju nie cieszy się, aż tak dużą popularnością, jak za granicą, co więcej przez niektóre osoby w ogóle nie jest tolerowane. Halloween chociażby w Stanach Zjednoczonych jest przede wszystkim tradycją obchodzoną w bardzo huczny sposób. To czas przebieranek, fantastycznej zabawy, dekoracji i pukania od drzwi do drzwi w celu zbierania cukierków. U nas z kolei Halloween to czas smutku i zadumy, więc może przez podejście polaków, święto to nie cieszy się aż tak dużą popularnością. Halloween w Polsce to dość kontrowersyjny temat. Kiedy jedni przebierają się w upiorne stroje, drudzy zaś myślą, kiedy święto to zostanie zakazane. Czy możemy spodziewać się zakazu Halloween 2020? Więcej informacji na ten temat znajdziecie poniżej!

Zakaz Halloween 2020 w Polsce?

Halloween 2020 w Polsce będzie zakazane?! Na ten moment nie zanosi się, aby popularny zwyczaj był zniesiony, jednak pojawiały się w tej sprawie różne petycje. Najbliższe Halloween będziemy świętować już lada moment, czyli 31 października 2020 roku. 

Makijaż na Halloween 2020 [TUTORIAL] | ESKA XD - Beauty by Pati #7
Najnowsze