Jann i Blanka w jednej piosence

i

Autor: AKPA

Jann i Blanka w jednej piosence. Zaskakujący mix robi furorę!

2023-03-13 11:53

Blanka i Jann we wspólnym utworze? To zaskakujące połączenie robi prawdziwą furorę. Fani artystów z pewnością nie spodziewali się tego, że w najbliższym czasie doczekają się takiego mixu. Szczególnie, że między tą dwójką narosło wiele plotek i spekulacji dotyczących rzekomego konfliktu. Co myślicie o takim połączeniu? Jesteście na tak?

Jann i Blanka w jednej piosence - to wiadomość, która może wywołać u niektórych ogromny szok. Mix jest o tyle zaskakujący, że od czasu krajowych eliminacji do Eurowizji 2023, wiele osób uważa, że między tą dwójką jest sporo niewyjaśnionych kwestii, które urosły do rangi konfliktu. Choć wokaliści wielokrotnie podkreślali, że wspierają się nawzajem i życzą sobie jak największych sukcesów oraz realizacji swoich pasji, to ich fani stworzyli dwa obozy. Jeden z nich kibicuje Blance i broni młodą wokalistkę przed spekulacjami dotyczącymi ustawienia wyników preselekcji. Z kolei drugi obóz uważa, że to Jann powinien reprezentować nasz kraj podczas 67. Konkursu Piosenki Eurowizji, a zwycięstwo Blanki jest niesłuszne. Pomimo spekulacji i plotek, niedawno pojawiła się informacja o tym, że muzycy wystąpią na jednej scenie podczas finału Melodifestivalen, czyli szwedzkich preselekcji na Eurowizję. Teraz jedna z muzycznych influencerek zdecydowała się na zaskakujące połączenie Gladiatora i Solo. Jak brzmiałby duet Blanki i Janna? Ula Kozielska zdecydowała się to sprawdzić.

Blanka i Jann spotkają się po skandalu na preselekcjach. Wystąpią na tym samym koncercie!

Jakie piosenki królują na polskich ulicach? | Dokończ piosenkę Best off

Jann i Blanka w jednej piosence

Ula Kozielska, znana jako ulasmarkula, tworzy kontent polegający na nieoczywistych połączeniach polskich hitów. Jej seria "mówili, żeby nie łączyć..." bije rekordy popularności, a fani w komentarzach sugerują jej, które utwory powinna wziąć na warsztat. Pod jednym z filmików pojawiła się propozycja, by stworzyć piosenkę z muzyką z utworu Gladiator, pod którym podpisuje się Jann wraz z tekstem Solo Blanki.

Zaskakujący mix zrobił furorę. Filmik, w krótkim czasie, zobaczyło niemal 238 tysięcy widzów. Fani przyznają, że nie spodziewali się tego, że Jann i Blanka w jednej piosence mogą brzmieć tak dobrze.

Jann - koncerty 2023. Gdzie i kiedy zagra artysta?

Ej to jest dobre !

to może jechać na eurowizje!

Nie spodziewałam się że tak dobrze to wyjdzie .... jestem w szoku 😳

Która gwiazda jest twoją bratnią duszą? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź!

Pytanie 1 z 10
Wolisz muzykę, filmy czy imprezy?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE