Zadumany Krystian Ochman z MOCNYM przekazem. Doda wam motywacji [TYLKO U NAS]

2021-10-28 14:41

Objawienie muzycznego rynku, Krystian Ochman, w końcu jest gotowy do wydania debiutanckiego albumu! Artysta jednocześnie zdecydował, że przyszedł czas na ostatnią zapowiedź krążka Ochman. Mowa o piosence Złodzieje wyobraźni, która swoją premierę wraz z teledyskiem mieć będzie 29 października 2021. Doskonale wiemy, że czekacie na ten utwór, dlatego ujawniamy niepublikowany 15-sekundowy fragment - tylko na ESKA.pl!

Krystian Ochman - piosenka Złodzieje wyobraźni to już szósty oficjalny singiel zapowiadający debiutancki album Ochman. Szósty, ale co najważniejsze zupełnie inny niż poprzednie! Nie zmienia się jednak to, że artysta kolejny raz zmusza swoich fanów do wytężenia umysłów i znalezienia ukrytych znaczeń oraz metafor w swoim klipie. Za sprawą teledysku Złodzieje wyobraźni, wyraźnie pokazuje, że wszystko jest w naszych rękach. Każdy z nas, będąc nawet w sytuacji bez wyjścia (w szklanej kuli) samodzielnie decyduje o swoim życiu. Przekonacie się sami i na swój sposób zinterpretujecie utwór oraz klip już 29 października 2021. Zanim premiera całego teledysku, zobaczcie niepublikowany wcześniej ekskluzywny fragment.

Krystian Ochman - piosenka Złodzieje wyobraźni PRE-SAVE

Krystian Ochman z radiową propozycją. Poznajcie Złodziei wyobraźni!

Krystian Ochman - płyta Ochman

Krystian Ochman, zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland, wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana prezentuje debiutancki album zatytułowany po prostu Ochman. Na płycie znalazło się 11 utworów i nie mogło zabraknąć na niej takich singli jak Światłocienie, Wielkie tytuły, Prometeusz, Wspomnienie, czy Ten sam ja. Na krążek trafił również oczywiście najnowszy singiel Złodzieje wyobraźni. Płyta Ochman premierowo pojawi się 21 listopada 2021. Więcej o krążku przeczytacie na ESKA.pl! Bądźcie czujni.

Krystian Ochman - piosenki, kariera, sukcesy

Uczestnictwo Krystiana w telewizyjnym show zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez widzów. Ochman nazywany był objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski utwór Światłocienie typowany był jako jeden z najlepszych debiutanckich singli laureatów The Voice of Poland. Piosenka zanotowała aż 300 tyś. streamów w tydzień i zadebiutowała na Top200 Spotify. Singiel osiągnął status złotej płyty. Druga piosenka Wielkie tytuły, błyskawicznie znalazła się na pierwszym miejscu na karcie na czasie YouTube. Również tam znalazły się wszystkie kolejne single z teledyskami.

Krystian Ochman z najbardziej wyczekiwanym albumem 2021?! [PREMIERA, PIOSENKI]

Krystian z utworem Prometeusz wygrał 58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w koncercie Premiery oraz jako jeden z dwóch polskich artystów wziął udział w The Circle Sessions, gdzie zaprezentował na żywo dwa utwory Lights In The Dark oraz Ten sam ja.

Krystian Ochman
Autor: Universal Music Poland
Krystian Ochman
Autor: Piotr Porębski / Universal Music Poland
Ochman - zdjęcia z teledysku Złodzieje wyobraźni
Autor: Universal Music Poland
Ochman - zdjęcia z teledysku Złodzieje wyobraźni
Autor: Universal Music Poland
Ochman - zdjęcia z teledysku Złodzieje wyobraźni
Autor: Universal Music Poland
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze