Krystian Ochman z najbardziej wyczekiwanym albumem 2021?! [PREMIERA, PIOSENKI]

2021-10-22 15:08
Krystian Ochman z najbardziej wyczekiwanym albumem 2021?! [PREMIERA, PIOSENKI]
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Krystian Ochman z najbardziej wyczekiwanym albumem 2021?! [PREMIERA, PIOSENKI]

Krystian Ochman, zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland oraz 58. KFPP w Opolu, wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana, zapowiada debiutancki album Ochman. Poznajcie szczegóły już teraz!

Krystian Ochman - płyta Ochman 2021 to jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów tego roku. Już samo uczestnictwo Krystiana w telewizyjnym show zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez widzów. Ochman nazywany był objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski utwór Światłocienie typowany był jako jeden z najlepszych debiutanckich singli laureatów The Voice of Poland. Piosenka zanotowała aż 300 tyś. streamów w tydzień i zadebiutowała na Top 200 Spotify. Singiel osiągnął status złotej płyty.

Krystian Ochman tańczy i śpiewa w MIESZKANIU! Internauci pod wrażeniem jego luzu

Krystian Ochman jakiego nie znacie! Wywiad o The Voice of Poland, Eurowizji i nie tylko

Krystian Ochman - płyta, premiera, piosenki

Na krążku znajdzie się 11 utworów. Nie mogło zabraknąć na nim takich singli jak Światłocienie, Wielkie tytuły, Prometeusz, Wspomnienie, czy Ten sam ja. Drugi singiel Wielkie tytuły, błyskawicznie znalazł się na #1 miejscu na karcie na czasie YouTube. Trafiły tam również wszystkie kolejne single z teledyskami. Krystian z utworem Prometeusz wygrał 58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w koncercie Premiery. Jako jeden z dwóch polskich artystów wziął udział w The Circle Sessions, gdzie zaprezentował na żywo dwa utwory Lights In The Dark oraz Ten sam ja. Krążek ukaże się 19 listopada 2021 roku. Już teraz można zamówić płytę w przedsprzedaży na stronie empik.com. 

Ochman urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował pomysł podjęcia studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach.

Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w procesie twórczym podczas produkcji swojego materiału muzycznego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze