Zaczynała w The Voice Kids. Teraz stanęła na scenie z Górniak!

2022-10-08 19:42
Pola Deptuła
Autor: YouTube/Bądźmy Razem. TVP

Uczestnicy programu The Voice Kids nie próżnują. Dla wielu z nich udział w telewizyjnym show był dopiero początkiem. W ostatnim odcinku Szansy na sukces zwyciężczynią okazała się być znana właśnie z formatu Pola Deptuła. Nastolatka zachwyciła samą Edytę Górniak i stanęła z nią na jednej scenie, by wspólnie wykonać nieśmiertelny hit To nie ja.

Pola Deptuła dała się poznać szerszej publiczności, biorąc udział w II edycji programu The Voice Kids. Tak, to ta sama edycja, w której o wygraną walczyła między innymi Viki Gabor, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 i jedna z najpopularniejszych nastolatek w naszym kraju. W przeciwieństwie do Wiktorii Pola pożegnała się z formatem nieco wcześniej, bo już na etapie bitew. To jednak nie przeszkodziło jej w spełnieniu marzeń. Trenerzy trzynastoletniej wówczas wokalistki, czyli Tomson i Baron, nie mieli wątpliwości, że świat jeszcze o niej usłyszy. To już się dzieje! W ostatnim odcinku Szansy na sukces, który w całości poświęcony był Edycie Górniak, Pola Deptuła wykonała utwór To nie ja. Emocjonalna ballada, która wyszła spod pióra Jacka Cygana, nie tylko pozwoliła wykonującej ją artystce na zajęcie najwyższego miejsca w historii Polski na Eurowizji, ale również doczekała się miana kultowej. Zmierzenie się zatem z tym kawałkiem to nie lada wyzwanie. Pola Deptuła okazała się najlepsza!

W finale The Voice Kids konkurował z Viki Gabor. Zmienił się nie do poznania!

Allan Krupa Enso nie zna piosenek Edyty Górniak! "Nie znam 60% jej twórczości"

Pola Deptuła - z The Voice Kids do Opola?

Pola Deptuła została doceniona przez samą Edytę Górniak, która wybrała ją zwyciężczynią poświęconego jej odcinka Szansy na sukces. Młoda artystka otrzymała zatem możliwość zaśpiewania z legendą polskiej sceny muzycznej na jednej scenie! To jednak nie koniec niespodzianek. W wielkim finale programu Pola powalczy o występ na opolskim festiwalu. Myślicie, że jesteśmy świadkami narodzin nowej gwiazdy?

Sonda
Lubisz muzykę Edyty Górniak?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze