Pola Deptuła

i

Autor: YouTube/Bądźmy Razem. TVP

Zaczynała w The Voice Kids. Teraz stanęła na scenie z Górniak!

2022-10-08 19:42

Uczestnicy programu The Voice Kids nie próżnują. Dla wielu z nich udział w telewizyjnym show był dopiero początkiem. W ostatnim odcinku Szansy na sukces zwyciężczynią okazała się być znana właśnie z formatu Pola Deptuła. Nastolatka zachwyciła samą Edytę Górniak i stanęła z nią na jednej scenie, by wspólnie wykonać nieśmiertelny hit To nie ja.

Pola Deptuła dała się poznać szerszej publiczności, biorąc udział w II edycji programu The Voice Kids. Tak, to ta sama edycja, w której o wygraną walczyła między innymi Viki Gabor, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 i jedna z najpopularniejszych nastolatek w naszym kraju. W przeciwieństwie do Wiktorii Pola pożegnała się z formatem nieco wcześniej, bo już na etapie bitew. To jednak nie przeszkodziło jej w spełnieniu marzeń. Trenerzy trzynastoletniej wówczas wokalistki, czyli Tomson i Baron, nie mieli wątpliwości, że świat jeszcze o niej usłyszy. To już się dzieje! W ostatnim odcinku Szansy na sukces, który w całości poświęcony był Edycie Górniak, Pola Deptuła wykonała utwór To nie ja. Emocjonalna ballada, która wyszła spod pióra Jacka Cygana, nie tylko pozwoliła wykonującej ją artystce na zajęcie najwyższego miejsca w historii Polski na Eurowizji, ale również doczekała się miana kultowej. Zmierzenie się zatem z tym kawałkiem to nie lada wyzwanie. Pola Deptuła okazała się najlepsza!

W finale The Voice Kids konkurował z Viki Gabor. Zmienił się nie do poznania!

Allan Krupa Enso nie zna piosenek Edyty Górniak! "Nie znam 60% jej twórczości"

Pola Deptuła - z The Voice Kids do Opola?

Pola Deptuła została doceniona przez samą Edytę Górniak, która wybrała ją zwyciężczynią poświęconego jej odcinka Szansy na sukces. Młoda artystka otrzymała zatem możliwość zaśpiewania z legendą polskiej sceny muzycznej na jednej scenie! To jednak nie koniec niespodzianek. W wielkim finale programu Pola powalczy o występ na opolskim festiwalu. Myślicie, że jesteśmy świadkami narodzin nowej gwiazdy?

Sonda
Lubisz muzykę Edyty Górniak?