W finale The Voice Kids konkurował z Viki Gabor. Zmienił się nie do poznania!

2022-09-26 11:53
Paweł Szymański
Autor: AKPA

Udział w programie The Voice Kids okazał się być przepustką do kariery dla wielu młodych talentów. W drugiej edycji show serca trenerów i widzów skradł Paweł Szymański. Wokalista dotarł do samego finału show, gdzie konkurował m.in. z Viki Gabor. Patrząc na jego nowe zdjęcia, aż ciężko uwierzyć, że to naprawdę on!

Jak dziś wygląda Paweł Szymański z The Voice Kids? Możecie być mocno zaskoczeni. Internauci zgodnie twierdzą, że to największy glow-up w historii! Od chwili swojego debiutu w 2018 roku program The Voice Kids wylansował wiele gwiazd młodego pokolenia. To właśnie tutaj swoje kariery zaczynały między innymi reprezentantki Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, czyli Roksana Węgiel, Viki Gabor, Ala Tracz, Sara James oraz Laura Bączkiewicz, a także próbujący swoich sił w preselekcjach do Eurowizji 2022 Kuba Szmajkowski. Udział w show okazał się być też trampoliną do popularności dla 10-letniego wówczas Pawła Szymańskiego, który pod skrzydłami Dawida Kwiatkowskiego zawędrował aż do finału. To właśnie on walczył o zwycięstwo z AniKą Dąbrowską i Viki Gabor. Nie uwierzycie, jak dzisiaj wygląda.

Marcin Maciejczak teraz. Zwycięzca The Voice Kids mocno się zmienił!

Roksana Węgiel o OSIEMNASTCE. Zdradziła swoje plany!

Paweł Szymański z The Voice Kids

Finalista The Voice Kids 2 cały czas zajmuje się muzyką. Kilka dni temu wokalista miał nawet okazję zaśpiewać w duecie z Viki Gabor, z którą w 2019 roku walczył o zwycięstwo w programie. Niektórzy internauci, którzy dawno nie widzieli młodego artysty, są w szoku. Nastolatek zmienił się bowiem nie do poznania! Jego najnowszy TikTok pokazuje, że chłopak ma ogromny dystans do siebie i swojej przemiany. Nagranie dotarło już do miliona osób, a komentarze mówią same za siebie.

Sonda
Który etap The Voice Kids lubisz najbardziej?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze