Paweł Szymański

i

Autor: AKPA

W finale The Voice Kids konkurował z Viki Gabor. Zmienił się nie do poznania!

2022-09-26 11:53

Udział w programie The Voice Kids okazał się być przepustką do kariery dla wielu młodych talentów. W drugiej edycji show serca trenerów i widzów skradł Paweł Szymański. Wokalista dotarł do samego finału show, gdzie konkurował m.in. z Viki Gabor. Patrząc na jego nowe zdjęcia, aż ciężko uwierzyć, że to naprawdę on!

Jak dziś wygląda Paweł Szymański z The Voice Kids? Możecie być mocno zaskoczeni. Internauci zgodnie twierdzą, że to największy glow-up w historii! Od chwili swojego debiutu w 2018 roku program The Voice Kids wylansował wiele gwiazd młodego pokolenia. To właśnie tutaj swoje kariery zaczynały między innymi reprezentantki Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, czyli Roksana Węgiel, Viki Gabor, Ala Tracz, Sara James oraz Laura Bączkiewicz, a także próbujący swoich sił w preselekcjach do Eurowizji 2022 Kuba Szmajkowski. Udział w show okazał się być też trampoliną do popularności dla 10-letniego wówczas Pawła Szymańskiego, który pod skrzydłami Dawida Kwiatkowskiego zawędrował aż do finału. To właśnie on walczył o zwycięstwo z AniKą Dąbrowską i Viki Gabor. Nie uwierzycie, jak dzisiaj wygląda.

Marcin Maciejczak teraz. Zwycięzca The Voice Kids mocno się zmienił!

Roksana Węgiel o OSIEMNASTCE. Zdradziła swoje plany!

Paweł Szymański z The Voice Kids

Finalista The Voice Kids 2 cały czas zajmuje się muzyką. Kilka dni temu wokalista miał nawet okazję zaśpiewać w duecie z Viki Gabor, z którą w 2019 roku walczył o zwycięstwo w programie. Niektórzy internauci, którzy dawno nie widzieli młodego artysty, są w szoku. Nastolatek zmienił się bowiem nie do poznania! Jego najnowszy TikTok pokazuje, że chłopak ma ogromny dystans do siebie i swojej przemiany. Nagranie dotarło już do miliona osób, a komentarze mówią same za siebie.