Żabson - nowy singiel

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER/EAST NEWS Żabson - nowy singiel

Żabson - nowa płyta przebije poprzednie krążki? Pierwszy singiel już budzi ciekawość!

2022-06-15 15:22

Raper opublikował na Instagramie post, w którym napisał o swoich najbliższych planach. Teledysk do swojego najnowszego singla nagrywał podczas wakacji w Hiszpanii. Piosenka będzie zapowiadać nowy album artysty, który ukaże się już wkrótce. Czy Młody Boss znów podbije wakacyjne listy przebojów? Przekonamy się niedługo!

Żabson - nowa piosenka już niedługo? Artysta zapowiada nowy utwór i album. Na jego Instagramie pojawił się post, w którym poinformował swoich fanów o tym, że jego nowe wydawnictwo ukaże się już niedługo. Teledysk do jego najnowszego numeru powstał w Hiszpanii, gdzie raper spędza wakacje z przyjaciółmi i dziewczyną. Na nadchodzącym numerze udzielił się gościnnie hypeman Żabsona - Waima, który mimo młodego wieku - bo chodzi jeszcze do liceum - od niedawna stawia pierwsze jako solowy artysta. Czy szykuje się kolejny wakacyjny hit? 

Żabson - dziewczyna, wiek, wzrost, rodzina, zarobki, cytaty. Kim jest Mateusz Zawistowski

Young Leosia - pierwszy wywiad o polskim rapie, płycie i fundacji z Matą

Gdzie nie pojadę, to zawsze pracuje nad moją muzyką lub teledyskami.

Nie pamiętam już wyjazdu za granice na którym by tak nie było. To zainspirowało mnie do stworzenia numeru o takiej tematyce - napisał Żabson na swoim Instagramie.

Żabsona czekaj bardzo pracowite lato. Zagra na licznych imprezach takich jak Open’er Festival, Sun Festival, Rap Stacja Festival czy Czeluść Festival. Zaplanował też liczne solowe koncerty. Nic dziwnego, że jego najnowszy numer ma opowiadać o tym, że nie ma czasu na wakacje!

Sun Festival 2022 - gwiazdy, artyści, wykonawcy. Kto wystąpi 29-31.07.2022? [LINE-UP]

Sonda
Żabson to Twój ulubiony raper?

Żabson - kim jest?

Żabson, a tak naprawdę Mateusz Zawistowski, to urodzony w 1994 roku raper, który nie boi się muzycznych eksperymentów. Muzyczną działalność rozpoczął w 2010 roku, jednak dopiero w 2015 roku zdecydował się pokazać swoją muzykę polskim fanom. Współpracował z wykonawcami, takimi jak m.in. Borixon, Quebonafide, Białas, Kaz Bałagane, Solar czy Sitek. Jest założycielem wytwórni Internaziomale, do której należy między innymi Young Leosia.