Young Leosia - operacja, wiek, wzrost, imię, DJ, szkoła, ulubione piosenki [CIEKAWOSTKI]

2022-09-28 13:21
Young Leosia - wiek, wzrost, DJ, szkoła, ulubione piosenki, Insta [CIEKAWOSTKI]
Autor: screen z filmu na YouTube: Young Leosia - Wyspy prod.Borucci / https://www.youtube.com/channel/UCmUBbTrtvBYjmTNKPZYD2qA Young Leosia - wiek, wzrost, DJ, szkoła, ulubione piosenki, Insta [CIEKAWOSTKI]

Young Leosia to młoda, zdolna i ambitna artystka, która zasłynęła w maju 2020 roku - wrzucając do sieci swoją nawijkę w ramach Hot16Challenge2. Jej popularność wzrosła po wydaniu singla Wyspy, za produkcję którego odpowiada Borucci, czyli producent hitów Taco Hemingwaya. Young Leosia opowiadała nam o swojej karierze i przybliżyła kulisy swojego życia. Jesteście ciekawi? Poznajcie bliżej młodą artystkę, o której wkrótce może być bardzo głośno!

Spis treści

  1. Young Leosia - wiek, rok urodzenia, miesiąc
  2. Young Leosia - operacja
  3. Young Leosia - wzrost
  4. Young Leosia - DJ
  5. Young Leosia - szkoła
  6. Young Leosia - ulubione piosenki, wykonawcy
  7. Young Leosia - Insta
  8. Young Leosia - Żabson

Young Leosia - wiek, wzrost, DJ, szkoła, ulubione piosenki, Instagram. Internauci zastanawiają się, kim jest Young Leosia i co robi na co dzień. Popularność młodej artystce przyniosło nagranie wideo, na którym nawija 16-wersowy utwór w ramach wyzwania Hot16Challenge2. Young Leosia w sierpniu 2020 wydała swój pierwszy oficjalny singiel Wyspy, którym zapowiada wydanie debiutanckiego albumu. Podpisała kontrakt z Żabsonem i to właśnie w jego wytwórni Internaziomale pojawi się każdy następny materiał. Warto wspomnieć, że zarówno za bit w Hot16Challenge2, jak i utwór Wyspy, odpowiada Borucci, czyli producent kawałków Taco Hemingwaya. Kto to jest Young Leosia? Raperka opowiedziała nam nieco więcej o swojej osobie. Zawodowo jest DJ-ką i koncertuje wspólnie z artystami wytwórni autora hitu Młody boss. Od trzech lat gra imprezy w klubach będąc rezydentką m.in. Prozak 2.0, Miłość Kredytowa, Mewa Towarzyska.

Young Leosia - wiek, rok urodzenia, miesiąc

Ile lat ma Young Leosia? Wiek młodej raperki, o której lada chwila może być bardzo głośno, nie jest tajemnicą. W sierpniu 2020 świętowała 22. urodziny. W związku z tym wiadomo, że Young Leosia urodziła się w 1998 roku.

Sanah - rozpakowujemy płytę Królowa Dram [DELUXE SUPER BOX]

Young Leosia - operacja

Najpopularniejsza polska raperka Young Leosia zamieściła w sieci zdjęcia z sali operacyjnej, czym zszokowała wszystkich swoich fanów. Wszyscy zaniepokojeni szybko zostali uspokojeni, jaki był prawdziwy powód w szpitalu. Wykonawczyni hitu Szklanki zdecydowała się na powiększenie piersi.

Young Leosia - wzrost

Ile wzrostu ma Young Leosia? Artystka ma dokładnie 160 centymetrów wzrostu.

Young Leosia - DJ

Young Leosia opowiedziała nam o swojej dotychczasowej działalności. Dała znać, że z zawodu jest DJ-ką koncertową Żabsona. Od trzech lat natomiast gra imprezy w klubach będąc rezydentką takich miejsc, jak np.: Mewa Towarzyska, Prozak 2.0 i Miłość Kredytowa. Często spotkać można ją w Hockach Klockach.

Young Leosia - szkoła

Young Leosia śpiewu uczy się od 12. roku życia. W tym czasie skończyła szkołę muzyczną pierwszego stopnia. Uczęszczała również do szkoły produkcji muzycznej we Wrocławiu, jednak nie udało się jej ukończyć. Artystka powiedziała nam również:

W szkole produkcji uczyłam się tez realizacji dźwięku i jestem po państwowych kursach realizatorskich. Dodatkowo przez cały okres nauki w szkole tańczyłam hip-hop i dancehall

Young Leosia - ulubione piosenki, wykonawcy

Wielu artystów czerpie inspiracje słuchając utworów zagranicznych gwiazd. Inaczej jest w przypadku Young Leosi, która pokazała styl nie do podrobienia w utworze Wyspy. Zdradziła nam, co robi w wolnym czasie oraz jakich wykonawców lubi słuchać:

Jak tylko mam trochę wolnego czasu to staram się nagrywać, jak najwięcej piosenek. Na co dzień słucham dużo rapu i dancehallu, ale lubię tez takich artystów, jak The Weekend czy Frank Ocean

Young Leosia - Insta

Young Leosia na Instagramie ma ponad ma ponad 51 tysięcy obserwujących. Sama obserwuje takich twórców, jak: Timbaland, The Weeknd, 2Chainz, Mata, Quebonafide, czy Young Igi. Young Leosia niedawno pochwaliła się współpracą z Deutsche Telekom, dzięki czemu miała okazję poznać Billie Eilish. 

Young Leosia - Żabson

Young Leosia, jako koncertowa DJ-ka Żabsona, sporo podróżuje. Śpiewa o tym w utworze Wyspy, który zbliża się do bariery miliona wyświetleń na YouTube. Co aktualnie robi młoda artystka i jakie ma plany? Powiedziała nam:

Obecnie kończę wakacyjną trasę koncertową z Żabsonem. Będę miała więcej wolnego we wrześniu i na pewno zajmę się w tym czasie intensywnym nagrywaniem piosenek. Wytwórnia, w której wydaję muzykę to Internaziomale. To nowa wytwórnia stworzona właśnie przez Żabsona, a ja jestem pierwszą artystką w niej podpisaną. Niedługo na kanale będą się pojawiać nowe młode talenty

- zdradziła Young Leosia. Jeśli nie słyszeliście jeszcze jej debiutanckiego utworu Wyspy, za produkcję którego odpowiada Borucci, to koniecznie nadróbcie zaległości!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze