Dagmara Kaźmierska

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Za co ludzie kochają Dagmarę Kaźmierską? Odpowiedziała, w czym tkwi jej fenomen

2024-04-17 14:23

Dagmara Kaźmierska bez wątpienia budzi najwięcej emocji w 14. edycji "Tańca z gwiazdami". "Królowa życia" może liczyć na spore wsparcie ze strony oddanych fanów, którzy głosują na nią, umożliwiając przejście do kolejnych odcinków. Za co ludzie kochają ją tak bardzo? Gwiazda telewizji wskazała, co może składać się na jej fenomen.

W czym tkwi fenomen Dagmary Kaźmierskiej? Znana z programu "Królowe życia" 49-latka szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów w całej Polsce. Na samym Instagramie Kaźmierska może pochwalić się ponad milionem obserwujących, co plasuje ją w gronie osób publicznych z największą publicznością w naszym kraju. To z kolei przekłada się na zaangażowanie wielbicieli we wspieranie jej podczas przygody w "Tańcu z gwiazdami". Mimo bardzo niskich not Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel awansują do kolejnych odcinków za sprawą głosów od widzów. Za co ludzie tak bardzo kochają Dagmarę? Nie jest przecież tajemnicą, że gwiazda TV ma też mroczne strony swojej przeszłości, o czym zresztą opowiedziała w książce "Prawdziwa historia Królowej Życia. Za kratami". Zapytaliśmy ją o to wprost.

To ona zdobyła najmniej punktów w historii "Tańca z gwiazdami". Nawet Żyła była lepsza!

Przygaszona Dagmara Kaźmierska wspomina WYPADEK. „Miałam przestać chodzić”

Dagmara Kaźmierska o swoim fenomenie

Co sprawia, że publiczność tak bardzo uwielbia Dagmarę? "Królowa życia" uważa, że jej największą siłą jest szczerość. W rozmowie z nami wyznała:

Ludzie lubią radość. Ludzie nie lubią pływania. Białe jest białe, czarne jest czarne. Ja nie lubię kombinacji i może to ludzie we mnie lubią - prosto, krótko i na temat.

Zgadzacie się z tym? Krzysztof Szczepaniak, który pożegnał się z formatem, wskazał dodatkowo na odwagę i luz.

Ona ma taki rodzaj pewności, ale też luzu. To jest niesamowite. Ona to ma, ona tego nie udaje, nie gra. To jest taki rodzaj tych wszystkich osobowościowych czynników, które rozwalają na łopatki.