Iwona Pavlović

i

Autor: AKPA

gwiazdy

To ona zdobyła najmniej punktów w historii "Tańca z gwiazdami". Nawet Żyła była lepsza!

2024-04-17 11:08

"Taniec z gwiazdami" od blisko dwóch dekad cieszy widzów w Polsce. W programie nie brakuje zarówno wzruszeń, jak i wielkich zaskoczeń. Wiecie, kto zdobył najmniej punktów w historii za swój taniec? Justyna Żyła została zdetronizowana.

Kto zdobył najmniej punktów w historii "Tańca z gwiazdami"? Sprawdziliśmy to. 14. edycja uwielbianego przez widzów formatu już od kilku tygodni budzi wielkie emocje. W grze pozostało zaledwie 5 par: Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, Roxie Węgiel i Michał Kassin, Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, Maffashion i Michał Daniłczuk oraz Maciej Musiał i Daria Syta. I choć poziom aktualnej odsłony show jest oceniany jako doskonały, to pląsy "królowej życia" są ostro rugane przez oceniających występy uczestników jurorów. Za zaprezentowany w zeszłą niedzielę broadway jazz Kaźmierska i Hakiel otrzymali zaledwie 7 punktów, w tym dwie 1 - od Ewy Kasprzyk i Iwony Pavlović. Tym samym para pobiła należący do Justyny Żyły rekord. Była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły otrzymała bowiem 8 punktów. Warto jednak zwrócić uwagę na jeden ważny szczegół.

Syn Dagmary Kaźmierskiej wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Conan poradzi sobie lepiej niż jego mama?

Przygaszona Dagmara Kaźmierska wspomina WYPADEK. „Miałam przestać chodzić”

To oni otrzymali najmniej punktów w historii "TzG"

W 1. odcinku "Tańca z gwiazdami 9" Justyna Żyła i jej partner Tomasz Barański otrzymali w sumie 8 punktów. Warto jednak wspomnieć, że z powodu kontuzji na nagraniach nieobecny był Michał Malitkowski, przez co na sumę złożyły się noty jedynie od Iwony Pavlović, Andrzeja Grabowskiego i Oli Jordan. Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel pobili zatem rekord - na ich 7 złożyły się noty od wszystkich + nie był to pierwszy, a siódmy odcinek show... "Królowa życia" mimo uśmiechu nie kryje smutku.

Oczywiście, że jest mi przykro. To nie jest tak, że ja sobie z tego nic nie robię. Jest mi smutno, że cały czas dostaję tym młotkiem, bo ja naprawdę się staram, daję z siebie wszystko. (...) Te osoby, które są, one są wszystkie sprawne fizycznie. Ja ledwo chodzę. Bardzo dużo robię, bardzo dużo daję od siebie, ale jurorzy nie mogą podchodzić do tego w ten sposób, tu nie ma taryfy ulgowej. Taka jest ich rola, taka jest ich praca - powiedziała nam przed kamerami.