Z którą piosenką Marcina Maciejczaka najbardziej się utożsamiasz? QUIZ

2021-05-22 18:53
 Marcin Maciejczak woła o pomoc i próbuje naprawić błędy. Piosenka Kaj HITEM?
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Marcin Maciejczak

Marcin Maciejczak to gwiazda młodego pokolenia, ale także idol polskiej młodzieży. Jego piosenki już w dniu premiery otrzymują miano hitów i nie ma co się dziwić - to prawdziwy miód na serce niejednej osoby! Poniżej przygotowaliśmy quiz dla wszystkich czytelników, w którym możecie sprawdzić jaka piosenka Marcina Maciejczaka pasuje do was najbardziej.

Marcin Maciejczak to chłopak petarda. Od momentu gdy pojawił się na scenie The Voice Kids, zdobył rozpoznawalność, a dookoła niego zgromadziło się sporo wiernych fanów. Wygrana muzycznego show pomogła mu między innymi spełnić jego marzenie, a także na całego rozpocząć działanie w branży muzycznej. Od tamtej pory Marcin pędzi niczym burza, a w dodatku pojawiają się co chwile jego nowe piosenki. Teraz wielkimi krokami zbliża się premiera najnowszej, a w dodatku debiutanckiej płyty artysty, która zaplanowana jest na 11 czerwca 2021 roku. Co ciekawe, znajdzie się na niej aż 11 pozycji, a w dodatku duet z popularną polską wokalistką - Natalią Nykiel.

W dorobku Marcina Maciejczaka znajduje się sporo piosenek. Która najbardziej do Ciebie pasuje? Zmierz się z naszym quizem poniżej i sprawdź, z którym numerem najbardziej się utożsamiasz.

Marcin Maciejczak śpiewa w pokoju Ciepły front. Takiego wykonania nigdy nie było!
Najnowsze