YouTube Rewind 2019 - najpopularniejsze teledyski w Polsce znane. To wielkie HITY! [TOP 10]

2019-12-05 11:22 RW
YouTube Rewind 2019 - najpopularniejsze teledyski w Polsce znane. To wielkie HITY! [TOP 10]
Autor: Górą Ty (single cover art) / Tymek - Poza Kontrolą / Daj To Głośniej - Mama Ostrzegała YouTube Rewind 2019 - najpopularniejsze teledyski w Polsce znane. To wielkie HITY! [TOP 10]

Najpopularniejsze teledyski w Polsce w 2019 ujawnione! W pierwszej dziesiątce znalazły się klipy Malika Montany oraz Tymka. Hitem był także muzyczny obrazek singla Za krokiem krok, a także Górą Ty zespołu Golec uOrkiestra, Bedoesa i Gromeego. Jak wysoko znalazł się Ronnie Ferrari ze swoim Ona by tak chciała? Pełna lista do sprawdzenia na ESKA.pl

YouTube Rewind 2019 - lista najpopularniejszych teledysków została ujawniona. W TOP 10 teledysków prym wiedzie jeden z najpopularniejszych utworów tego lata, czyli Ona by tak chciała - Ronniego Ferrari. Klip ma już ponad 96 milionów wyświetleń na YouTube. Drugie miejsce na podium przypadło w udziale grupie Daj To Głośniej za numer Mama ostrzegała, na trzecim miejscu znalazł się natomiast Tymek z piosenką Rainman, w którym gościnnie wystąpili również raperzy Trill Pem i Tede. Tuż poza podium, na czwartej pozycji, uplasował się inny klip młodego rapera - Poza kontrolą.

Wśród pozostałych artystów, których teledyski znalazły się w zestawieniu YouTube Rewind 2019 znaleźć można Cleo z hitem Za krokiem krok, Malika Montanę w singlu z K Koke - Robię Yeah oraz Malika Montanę & Mr.Polska z kawałkiem Jagodzianki. Pojawił się również numer projektu chillwagon - @ (trailer), a także Golec uOrkiestra. Gościnnie w nagraniu Górą ty, pojawił się Bedoes, a za produkcję całości odpowiada Gromee. Jedyna zagraniczna piosenka, która pojawiła się na polskiej liście, to utwór Bad Guy z debiutanckiego albumu Billie Eilish, When We Fall Asleep, Where Do We Go?.

YouTube Rewind 2019 - najpopularniejsze teledyski

Bez wątpienia to był bardzo ciekawy rok jeśli chodzi o nowości muzyczne. Wiele gwiazd po przerwie powróciło na rynek muzyczny i błyskawicznie przejęło światowe listy hitów. 2019 to również rok debiutów na liście YouTube Rewind. 

Polska lista najpopularniejszych teledysków w Polsce 2019:

  1. Ronnie Ferrari - Ronnie Ferrari - ONA BY TAK CHCIAŁA (Explicit)
  2. DAJ TO GŁOŚNIEJ - Daj To Głośniej - Mama ostrzegała ┇Oficjalny Teledysk┇2019
  3. FIT - TYMEK - RAINMAN FIT. TRILL PEM, TEDE (PROD BY MICHAŁ GRACZYK & 2K)
  4. RENESANS - Tymek - Poza kontrolą (KLUBOWE) prod. C0PIK | Official video
  5. CleoVEVO - Cleo - Za Krokiem Krok
  6. #GM2LTV - Malik Montana feat. K Koke - Robię Yeah (prod.by FRNKIE)
  7. chillwagon - chillwagon - @ (trailer)
  8. #GM2LTV - Malik Montana & Mr.Polska - Jagodzianki (prod.by Abel De Jong)
  9. Billie Eilish - Billie Eilish - bad guy
  10. Golec uOrkiestra - GÓRĄ TY - GOLEC uORKIESTRA & GROMEE feat. BEDOES
Najnowsze