YouTube Rewind 2019 - hity z największą liczbą polubień. To ONE dały najwięcej radości!

2019-12-05 21:26 MK
YouTube Rewind 2019
Autor: YouTube

Tradycją stało się, że co roku, na oficjalnym kanale serwisu YouTube pojawia się podsumowanie dwunastu miesięcy w postaci filmu, nazywane YouTube Rewind. Po ogromnej krytyce, jaka spadła na twórców zeszłorocznego wideo, przy tworzeniu jego następcy, postanowiono skupić się przede wszystkim na oficjalnych statystykach. Na jakich kategoriach tym razem skoncentrowali się twórcy? Które klipy zgromadziły największą ilość polubień? Sprawdź na ESKA.pl.

YouTube Rewind 2019 już jest! W czwartek, 5 grudnia, na oficjalnym kanale YouTube'a pojawiło się wideo, które za każdym razem wzbudza wiele kontrowersji. Po raz pierwszy, YouTube Rewind pojawił się w 2010 roku i od tamtej pory, użytkownicy platformy mogą co roku oglądać trwające kilka minut podsumowanie tego wszystkiego, co rządziło w sieci przez ostatnich dwanaście miesięcy. W zeszłym roku, YouTube Rewind okazał się być, zdaniem internautów, prawdziwą klapą. Oficjalnie, stał się on wideo z największą ilością łapek w dół. Do dnia dzisiejszego, zgromadził ich ponad 16 milionów! Żaden inny filmik w historii nie był nawet blisko tak wielkiej liczby. Korzystający z YouTube'a zarzucali wówczas twórcom między innymi to, że nie zaprosili do jego powstania najpopularniejszych youtuberów. W związku z krytyką, twórcy tegorocznego YouTube Rewind wpadli na pomysł, jak zadowolić internautów. Uwzględnili oni bowiem w filmie statystyki polubień, czyli to, na co wpływ mają jedynie użytkownicy serwisu. Czy to pomogło?

YouTube Rewind 2019 - teledyski

Twórcy YouTube Rewind 2019 wzięli pod uwagę osiem najważniejszych, ich zdaniem, kategorii. Są to następująco: TWÓRCY Z NAJWIĘKSZĄ ILOŚCIĄ POLUBIEŃ, TELEDYSKI Z NAJWIĘKSZĄ ILOŚCIĄ POLUBIEŃ, FILMY TANECZNE Z NAJWIĘKSZĄ ILOŚCIĄ POLUBIEŃ, GRY Z NAJWIĘKSZĄ ILOŚCIĄ POLUBIEŃ, FILMY Z KATEGORII 'BEAUTY' Z NAJWIĘKSZĄ LICZBĄ POLUBIEŃ, NOWI TWÓRCY Z NAJWIĘKSZĄ ILOŚCIĄ SUBSKRYPCJI, NAJCHĘTNIEJ OGLĄDANI TWÓRCY oraz REKORDY. Mimo chęci zadowolenia internautów, podobnie jak w zeszłym roku, film ma więcej łapek w dół, niż w górę. Komentujący zwrócili uwagę na to, że twórcy nie spełnili ich próśb z zeszłego roku, tylko wybrali łatwiejsze rozwiązanie.

Dla wszystkich fanów muzyki, najważniejszą informacją z całego YouTube Rewind 2019 jest to, jakie teledyski cieszyły się największą popularnością wśród internautów. Twórcy wideo wzięli pod uwagę te, które zdobyły największą liczbę polubień. Są to:

10. T-Series - Vaaste (5.5 mln polubień)
09. j-hope - Chicken Noodle Soup (5.8 mln polubień)
08. Daddy Yankee & Snow - Con Calma (7.5 mln polubień)
07. Lil Dicky - Earth (8.2 mln polubień)
06. Ariana Grande - 7 Rings (9 mln polubień)
05. Lil Nas X - Old Town Road Remix (9.6 mln polubień)
04. Billie Eilish - Bad Guy (10.3 mln polubień)
03. BLACKPINK - Kill This Love (10.8 mln polubień)
02. BTS - Boy With Luv (12.8 mln polubień)
01. Shawn Mendes, Camila Cabello - Senorita (13.5 mln polubień)

Najnowsze