Young Stars Team w najnowszym kawałku! To ich drugi singiel

2020-07-23 15:10 PO.
Young Stars Team
Autor: MyMusicRecords

Young Stars Team to mieszanka wielu wspaniałych głosów, pośród których znajdziecie zarówno kobiece, jak i męskie brzmienia! Każdy na pewno znajdzie swój ulubiony wokal, szczególnie że w najnowszym kawałku YST możecie dokładnie wsłuchać się w całkowicie nowe połączenie muzyczne! Więcej o nowości od YST już na ESKA.pl!

Young Stars Team z nowym kawałkiem! Miasto to już drugi singiel z nadchodzącej wielkimi krokami płyty #bootcamp. Tym razem jednak usłyszeć możecie tylko część Young Stars Team, gdyż w nowym kawałku pojawili się: TKM, Obi, Bartek Kaszuba, K.Pi, Aleksander Kępka oraz gościnnie Mikołaj. To energetyzujące połączenie rapu i popu daje całkowicie nowe spojrzenie na YST, a fanom proponuje powiew muzycznej świeżości! W cieniu tego miasta i bólu i zła, gdzie zimne ulice wzbudzają w nas strach, czekamy na zyski, aż życie coś da. Wyszło już słońce i opadła mgła - możecie usłyszeć w refrenie. To zaledwie fragment tego, co przygotowali dla Was chłopacy, bo dodatkowo wszystko ubrano w specjalnie nagrany w Warszawie teledysk, za który odpowiadał Powidok. Wcześniej swoją premierę miał utwór Zanim będziemy dorośli, jednak dopiero cały krążek da Wam obraz tego, ile emocji i pracy włożył YST w ten projekt! 12 różnych charakterów, 7 dni ciężkiej pracy, 10 zaskakujących utworów, 1 wybuchowa płyta! 

Young Stars Team - Album #bootcamp 

Album #bootcamp będzie miał premierę 21 sierpnia, jednak już teraz możecie zamawiać preorder na stronie youngstarswear.pl! Dodatkowo kupując dowolny produkt z kolekcji #bootcamp, zyskujecie możliwość wygrania ZŁOTEGO BILETU, który uprawnia Was do VIP-owskiego wejścia na Young Stars On Tour 2020! Taka wyjątkowa okazja szybko się nie powtórzy!

Najnowsze