INNA - autorka hitu Hot i Amazing zagra EKSKLUZYWNY koncert na ESKA.pl! Kiedy oglądać?

i

Autor: Global Records / Magic Records Poland INNA - autorka hitu Hot i Amazing zagra EKSKLUZYWNY koncert na ESKA.pl! Kiedy oglądać?

INNA - autorka hitu Hot i Amazing zagra EKSKLUZYWNY koncert na ESKA.pl! Kiedy oglądać?

2020-07-22 16:02

Inna zagra ekskluzywny koncert dla czytelników ESKA.pl! Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać występ rumuńskiej gwiazdy? Przekonajcie się sprawdzając - na ESKA.pl!

Inna swoją karierę rozpoczęła w 2008 roku. Początek i od razu wielkie uderzenie, które stanowi mega rozgrzewający hit zatytułowany po prostu: Hot. Utwór doskonale znacie z anteny Radia ESKA. Artystka kilka miesięcy od jego premiery zadebiutowała na scenie, podczas imprezy ESKA Music Awards. Wtedy też otrzymała pierwszą, w swojej karierze, nominację do nagród. W sierpniu 2009 roku pojawił się jej debiutancki album, na którym znalazły się takie hity, jak: Love, Amazing, Deja Vu z Bobem Taylorem czy 10 Minutes. Dwa lata później gwiazda wydała kolejny krążek, z którego pochodzą... kolejne megahity. Mowa o singlu Sun Is Up, Un Momento, Endless, czy Club Rocker, w którym gościnnie pojawił się Flo Rida. Rumuńska gwiazda od tamtego czasu nieustannie jest na muzycznym rynku, a co najważniejsze - doskonale rozumie obecne trendy. Teraz, wspomnieniami wracając do imprez Radia ESKA, wystąpiła specjalnie dla Was! Nie możecie tego przegapić!

Hity lata 2020 - to te piosenki będą królować w wakacje!

Inna - koncert na ESKA.pl

INNA, czyli jedna z największych gwiazd sceny ostatnich 15 lat, wystąpi specjalnie dla was i zaśpiewa swoje najnowsze utwory. Ekskluzywny występ rumuńskiej supergwiazdy już 27 lipca 2020 po godzinie 18:00. Gdzie? Wystarczy punktualnie o tej godzinie wejść na stronę główną ESKA.pl

W czasie ekskluzywnego koncertu na ESKA.pl - nie zabraknie megahitu Not My Baby, który na YouTube od 24 kwietnia 2020, zebrał ponad 15 milionów wyświetleń! Za jego sprawą wokalistka wróciła do gatunku, za który pokochali ją fani na całym świecie. Not My Baby, to energetyczny kawałek w stylu EDM. Oficjalny teledysk do singla Not My Baby wyreżyserował Bogdan Păun, za kamerą stanął Alexandru Mureșan.