Young Multi oburzony planem lekcji z jego wizerunkiem. "Nic o tym nie wiedziałem!"

2022-09-05 14:35
YOUNG MULTI
Autor: Screen z teledysku YOUNG MULTI ft. White Widow - OSCAR https://www.youtube.com/watch?v=lB9oizxJEAQ Young Multi

Do sprzedaży trafił plan lekcji z memami oraz popularnymi twórcami. Wśród nich znalazł się Young Multi. Raper twierdzi jednak, że o niczym nie wiedział, a firma wykorzystała jego wizerunek bezprawnie. W mocnych słowach powiedział co o tym wszystkim myśli.

Young Multi, podczas jednego ze swoich streamów, dowiedział się, że jedna z firm bezprawnie wykorzystała jego wizerunek. Okazuje się, że polska firma zdecydowała się na dołączenie darmowego planu zajęć do zamówień z jej strony, które rozprowadzane były z ich autorskim logiem. Znajdują się na nim wizerunki rozpoznawalnych osób oraz memy czy popularne sformułowania. Young Multi przyznał, że jest oburzony tym, jak zachowała się firma. Zdecydował się nawet z nią skontaktować! Co odpowiedzieli przedstawiciele? Czy firma przeprosiła Young Multiego? Reakcja korporacji jest zaskakująca!

Nieproszeni goście na koncercie Young Multiego. Raper otrzymał też maile z pogróżkami!

LUKSUS EKIPY FRIZA, NAJEDZ SIĘ ZA 15 ZŁOTYCH, CZARNA SKRZYNKA W SAMOCHODZIE, KRZYSZTOF TRAPCZYK | ESKA XD #050

Plan lekcji z Young Multim

Według Multiego firma nie wykupiła żadnej licencji ani nie dostała żadnego pozwolenia na wykorzystanie jego wizerunku.

Ktoś mi wysyła na Instagramie wiadomość „mam z tobą plan lekcji”. What? Jaki k*rwa plan lekcji? Pytam się jej, a ona, że jej mama ma taki plan też w pracy itd. Myślę sobie – co jest? O co chodzi?

Okazało się, że polska firma (która swoją drogą ma sklepy stacjonarne) postanowiła sobie zrobić plan lekcji z różnymi memami z Internetu, dodać mój ryj, z napisem „ile ty masz lat? siedemnaście”, następnie jakieś inne zj*bane memy obok mnie, zrobili akcje promocyjną dodając ten plan przy okazji do innych zamówień

Young Multi jest oburzony zachowaniem firmy. Podkreśla, że jego wizerunek może na tym mocno ucierpieć.

Oliwka Brazil ostro o Young Multim. Mocnymi słowami skrytykowała jego muzykę – Multi odpowiada!

To jest mega cringe’owe i mega na tym tracę wizerunkowo. Niektórzy fani myśleli, że to jest w ogóle mój produkt. Chłopie mój ryj, baba ze Stegny, coś nie coś potrafię – oni to normalnie dają ludziom.

Dziewczyna Young Multiego postanowiła skontaktować się z firmą. Ta jednak zamiast wytłumaczyć się ze swojego działania i przeprosić postanowiła zaproponować raperowi współpracę.

Zuza się z nimi kontaktowała. Ucieszyli się i zaproponowali współpracę XDD. Nie tłumaczyli się, nie przeprosili

Sonda
Co sądzisz o zachowaniu firmy?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze