Oliwka Brazil i Young Multi

i

Autor: Screen/Instagram/@youngmulti/@oliwka_brazil Oliwka Brazil i Young Multi krytykują nawzajem swoją muzykę

Oliwka Brazil ostro o Young Multim. Mocnymi słowami skrytykowała jego muzykę – Multi odpowiada!

2022-05-18 12:51

Oliwka Brazil i Young Multi wymienili się mocnymi uwagami na temat swojej twórczości. Oliwka zaatakowała Multiego słowami: To g*wno co sprzedaje, nigdy nie stało obok muzyki”. Muzyk nie pozostawił tego bez komentarza wyznając szczerze co myśli na temat jej kariery.

Niedawno doszło do poważnego konfliktu pomiędzy młodymi muzykami. Oliwka Brazil poczuła się sprowokowana przez Young Multiego, dlatego uznała, że najlepszym wyjściem z tej niekomfortowej sytuacji będzie solidny diss na jego twórczość. Multi uznał, że agresywna reakcja jego koleżanki wynika z jej kompleksów.

Oliwka Brazil weszła na ścieżkę wojenną z Young Multim. Czym sobie na to zasłużył?

Oliwka Brazil wydała do tej pory kilka singli, które świetnie przyjęły się na scenie muzycznej, czego wyrazem jest ogromna liczna odsłon w streamingach i na YouTube. Wyzwolona i pewna siebie raperka jest twórczynią takich hitów jak „Oh Daddy”, „Playboy” czy „Mamacita”, podczas jednej z sesji „Q&A” została zapytana o Young Multiego. Nie szczędziła mu krytyki.

Szczerze, nie znam i nie chcę poznać. Chłopak, który ma niespełnione marzenia o byciu raperem, siedzi przed komputerem i szczeka coś na moją muzykę. Jeżeli kiedykolwiek osiągnie taki sukces jak ja, nie mówię tylko o milionowych wyświetleniach, lecz o całokształcie, może będzie miał prawo do komentowania muzyki innych. Na razie niech odnajdzie siebie, zacznie robić „muzykę”, bo to g*wno co sprzedaje, nigdy nie stało obok muzyki – napisała raperka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oliwka Brazil porównana do amerykańskiej gwiazdy Disneya. Podobne? To nowy hit sieci!

Young Multi szczerze zirytowany słowami Oliwki Brazil odpowiada na krytykę

Odpowiedź zaskoczyła zarówno fanów, jak i samego adresata tej wypowiedzi, błyskawicznie odpowiadając na niepochlebną opinię koleżanki z branży.

Jak to jest, Oliwka Brazil? Czy jednak nie zasługuję na komentowanie innych, czy zasługuję na komentowanie tylko wtedy, gdy liżę ci d*pę? Czy w twoim mózgu zaszedł proces myślowy, który mógłby wpaść na to, że może to się nie zgadza? – zapytał retorycznie Multi.

Dopóki propsowałem ciebie, to zgadzałaś się z moimi opiniami, a w momencie kiedy powiedziałem, że jednak jest to monotematyczne i że się zawiodłem… Najlepsze jest to, że Oliwkę boli to, że ja powiedziałem, że ją stać na więcej. Nie zwyzywałem, nie obraziłem, no ale widocznie niektórzy mają takie wielkie ego i taki kompleks muzyczny, że naprawdę… Najlepsze jest to, że przy każdej reakcji zawsze mówię, że kibicuję Oliwce. Niestety już nie kibicuję. Sama sobie samobója wp*erdoliłaś, przegrałaś ten mecz, więc nie ma już komu kibicować – dodał wyraźnie poirytowany.

Young Multi zarzuca Oliwce łatwy sukces

Muzyk zwrócił również uwagę na działania wytwórni, pod skrzydłami której znajduje się raperka. Multi szczerze powiedział, co sądzi na temat jej sukcesu i kariery.

Mam za sobą trasę koncertową, którą sam sobie organizowałem, a tobie label organizuje koncerty po jakichś wioskach, w których ludzie krzyczą ci, byś zeszła ze sceny. Nie wiem, czy to jest sukces, ale może w twojej definicji tak. Ciekawe jak poradziłabyś sobie gdyby label Ci wszystkiego nie ogarniał. Co by się stało, jakbyś na przykład musiała wysłać sama numer do mixu. Bo twoje stare rzeczy brzmią, jakbyś to nagrywała jakimś mikrofonem wypierdzianym za pięć złotych z Biedronki – zauważył Multi.

Wiesz, jaka jest między nami różnica? Mnie kiedyś zarzucano, że ja przyszedłem na gotowe. Problem jest tylko taki, że ja sobie sam usłałem to łóżko. U ciebie wyglądało to tak, że poszłaś do swojego zioma Smolastego, który od razu wpi*rdolił cię na milionowy kanał i nie zapracowałaś niczym na swój sukces – skwitował raper.

Multi jest na scenie muzycznej od kilku lat i działa pod własnym szyldem - Young Family Label. Współpracował z takimi twórcami jak Żabson, Bedoes czy Nocny Sosa. Pierwszy album wydał własnym sumptem w 2017 roku, potem jeszcze kolejne cztery. 25-latek ma grono wiernych odbiorców, tworząc numery na własnych zasadach.

Sonda
Słuchasz polskiego rapu?
Smolasty (Szybkie Pytania)