Young Leosia - piosenka Jungle Girl vs Szklanki. Która jest lepsza? [GŁOSOWANIE]

2021-08-18 12:59
Young Leosia - piosenka Jungle Girl vs Szklanki. Która jest lepsza? [GŁOSOWANIE]
Autor: Screen z teledysku na YouTube: Young Leosia - Jungle Girl feat. Żabson/ YouTube.com/ INTERNAZIOMALE

Young Leosia to nowa twarz na polskiej scenie muzycznej. Młoda artystka zdążyła już zdobyć ogromną popularność. Hitem stał się jej utwór Szklanki wydany w 2021 roku. Na początku sierpnia pojawił się jej nowy singiel Jungle Girl, nagrany we współpracy z Żabsonem. Fani są zachwyceni utworem. Pojawia się pytanie - która piosenka jest lepsza? Zagłosujcie i wybierzcie sami, który utwór wygra!

Young Leosia to Dj-ka, raperka i autorka tekstów. Na początku kariery grała w klubach takich jak Miłość Kredytowa czy Mewa Towarzyska. Obecnie współpracuje z wytwórnią Internaziomale, a jej piosenki stają się hitami. Po sukcesie Szklanek, do których teledysk ma, jak dotąd, ponad 20 milionów wyświetleń, przyszedł czas na nowy utwór - Jungle Girl. Piosenka dotarła na pierwsze miejsce karty na czasie w kategorii muzyka. Nadszedł czas, by zdecydować, który z utworów jest lepszy. Wybierzcie sami, która piosenka Young Leosi wygra głosowanie!

Young Leosia - wiek, wzrost, imię, DJ, szkoła, ulubione piosenki, Insta [CIEKAWOSTKI]

Eska Summer City Olsztyn - Ukiel Beach Rugby Cup 2021

Young Leosia - Szklanki vs Jungle Girl

Szybkie i skoczne szklanki wydane były jeszcze w czasie największych pandemicznych obostrzeń. Chyba wszyscy utożsamiali się z tekstem. Kto nie miał ochoty napić się czegoś w klubie ze szklanki? Piosenka szybko stała się hitem! Jungle Girl to najnowszy utwór Young Leosi nagrany razem z Żabsonem. Piosenka od razu wpada w ucho, a teledysk wprowadza wakacyjny klimat. Wybierzcie sami, który utwór jest lepszy!

Sonda
Którą piosenkę Young Leosi wolisz?
Najnowsze