Young Leosia - piosenka Jungle Girl vs Szklanki. Która jest lepsza? [GŁOSOWANIE]

2021-08-18 12:59
Young Leosia - piosenka Jungle Girl vs Szklanki. Która jest lepsza? [GŁOSOWANIE]
Autor: Screen z teledysku na YouTube: Young Leosia - Jungle Girl feat. Żabson/ YouTube.com/ INTERNAZIOMALE

Young Leosia to nowa twarz na polskiej scenie muzycznej. Młoda artystka zdążyła już zdobyć ogromną popularność. Hitem stał się jej utwór Szklanki wydany w 2021 roku. Na początku sierpnia pojawił się jej nowy singiel Jungle Girl, nagrany we współpracy z Żabsonem. Fani są zachwyceni utworem. Pojawia się pytanie - która piosenka jest lepsza? Zagłosujcie i wybierzcie sami, który utwór wygra!

Young Leosia to Dj-ka, raperka i autorka tekstów. Na początku kariery grała w klubach takich jak Miłość Kredytowa czy Mewa Towarzyska. Obecnie współpracuje z wytwórnią Internaziomale, a jej piosenki stają się hitami. Po sukcesie Szklanek, do których teledysk ma, jak dotąd, ponad 20 milionów wyświetleń, przyszedł czas na nowy utwór - Jungle Girl. Piosenka dotarła na pierwsze miejsce karty na czasie w kategorii muzyka. Nadszedł czas, by zdecydować, który z utworów jest lepszy. Wybierzcie sami, która piosenka Young Leosi wygra głosowanie!

Young Leosia - wiek, wzrost, imię, DJ, szkoła, ulubione piosenki, Insta [CIEKAWOSTKI]

Eska Summer City Olsztyn - Ukiel Beach Rugby Cup 2021

Young Leosia - Szklanki vs Jungle Girl

Szybkie i skoczne szklanki wydane były jeszcze w czasie największych pandemicznych obostrzeń. Chyba wszyscy utożsamiali się z tekstem. Kto nie miał ochoty napić się czegoś w klubie ze szklanki? Piosenka szybko stała się hitem! Jungle Girl to najnowszy utwór Young Leosi nagrany razem z Żabsonem. Piosenka od razu wpada w ucho, a teledysk wprowadza wakacyjny klimat. Wybierzcie sami, który utwór jest lepszy!

Sonda
Którą piosenkę Young Leosi wolisz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze