Young Leosia - wiek, wzrost, imię, DJ, szkoła, ulubione piosenki, Insta [CIEKAWOSTKI]

2021-09-24 8:39
Young Leosia - wiek, wzrost, DJ, szkoła, ulubione piosenki, Insta [CIEKAWOSTKI]
Autor: screen z filmu na YouTube: Young Leosia - Wyspy prod.Borucci / https://www.youtube.com/channel/UCmUBbTrtvBYjmTNKPZYD2qA Young Leosia - wiek, wzrost, DJ, szkoła, ulubione piosenki, Insta [CIEKAWOSTKI]

Young Leosia to młoda, zdolna i ambitna artystka, która zasłynęła w maju 2020 roku - wrzucając do sieci swoją nawijkę w ramach Hot16Challenge2. Jej popularność wzrosła po wydaniu singla Wyspy, za produkcję którego odpowiada Borucci, czyli producent hitów Taco Hemingwaya. Young Leosia opowiadała nam o swojej karierze i przybliżyła kulisy swojego życia. Jesteście ciekawi? Poznajcie bliżej młodą artystkę, o której wkrótce może być bardzo głośno!

Spis treści

  1. Young Leosia - wiek, rok urodzenia, miesiąc
  2. Young Leosia - wzrost
  3. Young Leosia - DJ
  4. Young Leosia - szkoła
  5. Young Leosia - ulubione piosenki, wykonawcy
  6. Young Leosia - Insta
  7. Young Leosia - Żabson

Young Leosia - wiek, wzrost, DJ, szkoła, ulubione piosenki, Instagram. Internauci zastanawiają się, kim jest Young Leosia i co robi na co dzień. Popularność młodej artystce przyniosło nagranie wideo, na którym nawija 16-wersowy utwór w ramach wyzwania Hot16Challenge2. Young Leosia w sierpniu 2020 wydała swój pierwszy oficjalny singiel Wyspy, którym zapowiada wydanie debiutanckiego albumu. Podpisała kontrakt z Żabsonem i to właśnie w jego wytwórni Internaziomale pojawi się każdy następny materiał. Warto wspomnieć, że zarówno za bit w Hot16Challenge2, jak i utwór Wyspy, odpowiada Borucci, czyli producent kawałków Taco Hemingwaya. Kto to jest Young Leosia? Raperka opowiedziała nam nieco więcej o swojej osobie. Zawodowo jest DJ-ką i koncertuje wspólnie z artystami wytwórni autora hitu Młody boss. Od trzech lat gra imprezy w klubach będąc rezydentką m.in. Prozak 2.0, Miłość Kredytowa, Mewa Towarzyska.

Young Leosia - wiek, rok urodzenia, miesiąc

Ile lat ma Young Leosia? Wiek młodej raperki, o której lada chwila może być bardzo głośno, nie jest tajemnicą. W sierpniu 2020 świętowała 22. urodziny. W związku z tym wiadomo, że Young Leosia urodziła się w 1998 roku.

Sanah - rozpakowujemy płytę Królowa Dram [DELUXE SUPER BOX]

Young Leosia - wzrost

Ile wzrostu ma Young Leosia? Artystka ma dokładnie 160 centymetrów wzrostu.

Young Leosia - DJ

Young Leosia opowiedziała nam o swojej dotychczasowej działalności. Dała znać, że z zawodu jest DJ-ką koncertową Żabsona. Od trzech lat natomiast gra imprezy w klubach będąc rezydentką takich miejsc, jak np.: Mewa Towarzyska, Prozak 2.0 i Miłość Kredytowa. Często spotkać można ją w Hockach Klockach.

Young Leosia - szkoła

Young Leosia śpiewu uczy się od 12. roku życia. W tym czasie skończyła szkołę muzyczną pierwszego stopnia. Uczęszczała również do szkoły produkcji muzycznej we Wrocławiu, jednak nie udało się jej ukończyć. Artystka powiedziała nam również:

W szkole produkcji uczyłam się tez realizacji dźwięku i jestem po państwowych kursach realizatorskich. Dodatkowo przez cały okres nauki w szkole tańczyłam hip-hop i dancehall

Young Leosia - ulubione piosenki, wykonawcy

Wielu artystów czerpie inspiracje słuchając utworów zagranicznych gwiazd. Inaczej jest w przypadku Young Leosi, która pokazała styl nie do podrobienia w utworze Wyspy. Zdradziła nam, co robi w wolnym czasie oraz jakich wykonawców lubi słuchać:

Jak tylko mam trochę wolnego czasu to staram się nagrywać, jak najwięcej piosenek. Na co dzień słucham dużo rapu i dancehallu, ale lubię tez takich artystów, jak The Weekend czy Frank Ocean

Young Leosia - Insta

Young Leosia na Instagramie ma ponad ma ponad 51 tysięcy obserwujących. Sama obserwuje takich twórców, jak: Timbaland, The Weeknd, 2Chainz, Mata, Quebonafide, czy Young Igi. Young Leosia niedawno pochwaliła się współpracą z Deutsche Telekom, dzięki czemu miała okazję poznać Billie Eilish. 

Young Leosia - Żabson

Young Leosia, jako koncertowa DJ-ka Żabsona, sporo podróżuje. Śpiewa o tym w utworze Wyspy, który zbliża się do bariery miliona wyświetleń na YouTube. Co aktualnie robi młoda artystka i jakie ma plany? Powiedziała nam:

Obecnie kończę wakacyjną trasę koncertową z Żabsonem. Będę miała więcej wolnego we wrześniu i na pewno zajmę się w tym czasie intensywnym nagrywaniem piosenek. Wytwórnia, w której wydaję muzykę to Internaziomale. To nowa wytwórnia stworzona właśnie przez Żabsona, a ja jestem pierwszą artystką w niej podpisaną. Niedługo na kanale będą się pojawiać nowe młode talenty

- zdradziła Young Leosia. Jeśli nie słyszeliście jeszcze jej debiutanckiego utworu Wyspy, za produkcję którego odpowiada Borucci, to koniecznie nadróbcie zaległości!

Najnowsze