Young Leosia - autobusy

i

Autor: Screen z yt: INTERNAZIOMALE/Young Leosia - Rok Tygrysa (prod. Broke Boys), Canva

Young Leosia doceniona przez mieszkańców Radomia. Nazwali autobusy na jej cześć

2023-03-15 14:55

Trzeba przyznać, że mieszkańcy Radomia są wyjątkowo kreatywni. Young Leosia doczekała się zaskakującego wyróżnienia, o którym zapewne nawet jej się nie śniło. Od teraz każdy fan różowowłosej raperki będzie mógł przejechać się autobusem, którego nazwa została zainspirowana ksywką Young Leosi. O co dokładnie chodzi?

Autobusy na cześć Young Leosi to pomysł mieszkańców Radomia. Wygląda na to, że raperka ma tam ogromną rzeszę fanów, która chciała docenić jej twórczość. Od teraz można udać się z różowosłową wokalistką w trasę. Co prawda nie koncertową, ale nadal całkiem ekscytującą. Z pewnością wielu słuchaczy Young Leosi chciałoby przejechać się transportem, który nosi nazwę na cześć ich idolki. Co ciekawe, Sara Leokadia Sudoł wcale nie pochodzi z okolic Radomia. Jednak kiedy tylko mieszkańcy tego miasta dowiedzieli się o tym, że z okazji zakupu nowych autobusów elektrycznych zorganizowano konkurs na najciekawsze nazwy/imiona dla nich, postanowili wykazać się ogromną kreatywnością.

Lexy pokazała zdecydowanie za dużo. Ta reakcja mówi wszystko!

Co fajnego ma Baśka? Polacy nie znają klasycznych hitów! | Dokończ Piosenkę #4

Young Leosia - autobusy

Mieszkańcy Radomia zgłosili około 400 propozycji, z których komisja wybrała i oddała pod głosowanie internautów 20. Radomianie będą teraz jeździć m.in. Prądozaurem, Elektrodzillą, Megamocnym, Elektrycznym Jamnikiem oraz autobusem, który jest swego rodzaju hołdem dla raperki z różowymi włosami. Autobusy na cześć Young Leosi nazywają się Young Ekosie. Każdy, kto chciałby udać się w trasę z raperką powinien wsiąść na jednym z przystanków linii numer 7, która biegnie między osiedlami Michałów i Południe. Do tej pory raperka nie skomentowała zaskakującego pomysłu.

Friz z mocnym apelem do widzów T5M. "Możecie mnie obwiniać"

Która gwiazda jest twoją bratnią duszą? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź!

Pytanie 1 z 10
Wolisz muzykę, filmy czy imprezy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE