Friz - apel do widzów T5M

i

Autor: Screen z YT: Karol Friz Wiśniewski/TESTUJEMY NAJGORSZE LĘKI NA ŚWIECIE! (T5M2 ODC 4), https://www.tiktok.com/@tpn_pl/video/7209587699638947078?_r=1&_t=8aa0IEesWOc

Friz z mocnym apelem do widzów T5M. "Możecie mnie obwiniać"

2023-03-13 11:11

Twoje 5 Minut to z pewnością jeden z programów na polskim YouTubie, który wzbudza największe kontrowersje. Widzowie nieustannie komentują zachowania uczestników oraz decyzje jury. Każdy ma swojego faworyta i osobę, której najbardziej kibicuje. Są też chwile, w których ciężko jest utrzymać emocje na wodzy. Podobnie było po zakończeniu jednego z najnowszych odcinków programu. Friz zdecydował się zabrać głos i zaapelować do widzów.

Friz apeluje do widzów Twoje 5 Minut. Karol Wiśniewski nie ukrywa tego, że jest zniesmaczony zachowaniem niektórych fanów i prosi o to, aby zastanowili się nad tym, co piszą w sieci. Podkreśla też, by jakiekolwiek frustracje przelewać na niego, a nie uczestników programu. Ostatni odcinek wywołał ogromne kontrowersje. Decyzją jury z T5M odpadł Oliwier, co bardzo nie spodobało się widzom. Według wielu osób był on jednym z najmocniejszych uczestników i bezsprzecznym faworytem do zwycięstwa. Fani uważają, że z programem powinien pożegnać się ktoś zupełnie inny. Zarzucają Karolowi zbyt pochopne podjęcie decyzji. Swoje frustracje przelewają również na jedną z uczestniczek, która w ostatnich dniach musi mierzyć się z ogromnym hejtem.

Friz w ogniu krytyki. Tą decyzją rozwścieczył fanów!

Jakie piosenki królują na polskich ulicach? | Dokończ piosenkę Best off

Friz - apel do widzów T5M

Friz zdradził, że Karolina z Twoje 5 Minut spotyka się obecnie z ogromnym hejtem i dostaje masę nieprzychylnych komentarzy. Wszystko przez decyzję jury o wyrzuceniu z programu Oliwiera. Według widzów był on jednym z faworytów i zasługiwał na to, by kontynuować swoją przygodę w Twoje 5 Minut. Fani uważają, że zamiast niego powinna odpaść Karolina. Ze względu na ogromne kontrowersje, które wywołało jury niektóry fani nie potrafią powstrzymać się od nieprzychylnych komentarzy, a nawet gróźb w stosunku do dziewczyny. Friz wystosował mocny apel do wszystkich, którzy hejtują Karolinę.

Apeluję w tym miejscu do wszystkich, żeby przestać. Jest to absolutnie głupie, żeby jej pisać takie komentarze, jej cisnąć i hejtować. Przecież to nie jest jej decyzja, to co się stało. Jeśli chcecie kogoś obwinić za to, to mnie. Proszę bardzo, mnie możecie sobie jak najbardziej komentować, nie mam z tym żadnego problemu.

Karol zwrócił również uwagę na to, że konstruktywna opinia nie jest zła. Podkreślił jedna, że jest znacząca różnica między wyrażeniem swojego zdania w sposób przyzwoity, a groźbami, wyzwiskami i hejtem.

Tak kiedyś wyglądała Hania z Genzie. Wyciekło archiwalne nagranie

Dziewczyna nic nie zrobiła i dostaje jej się za to, że Oliwier odpadł. Uważam, że to niesprawiedliwe i jak ktoś to robił, to niech sobie to przemyśli jeszcze raz i usunie komentarz po prostu. Jak macie coś komuś napisać to mi, przecież to była nasza decyzja, a nie jej. Więc wielki apel o to, żeby przestać, bo naprawdę ona nic nie zrobiła. To jest fajna dziewczyna i zupełnie niepotrzebnie dostaje teraz takie komentarze.

Friz prosi, aby fani mu zaufali, ponieważ siedzi w tej branży całe życie i wie, że podjął odpowiednią decyzję.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE