Young Igi z nowym albumem. Ogromna zmiana wizerunku w Notatkach z marginesu

i

Autor: Materiały prasowe DefJam Young Igi z nowym albumem. Ogromna zmiana wizerunku w Notatkach z marginesu

Young Igi z nowym albumem. Ogromna zmiana wizerunku w Notatkach z marginesu

2022-11-21 16:26

"Notatki z Marginesu” to swoisty początek nowej drogi dla Young Igiego, gdyż wiąże się on między innymi z poważną zmianą wizerunkową, a mianowicie ze ścięciem ikonicznych długich włosów. Raper tym gestem chciał pokazać zamknięcie pewnego etapu w swoim życiu.

Przewodnim singlem promującym wydawnictwo jest utwór „Las Vegas”, który nie jest typowym utworem dla twórczości Young Igiego. Hybryda gitarowego bitu, szybkiego tempa, rozśpiewanego refrenu i mocnego auto tuna sprawia, że utwór jest bardzo świeży na hip hopowej scenie. Sam artysta mówi, że sesja, na której nagrywał wokale była najdynamiczniejszą sesja w jego życiu. Za produkcje utworu odpowiada kolektyw double three (@double_three_baby), który jest częścią Hotelu Torino, a bezpośrednio nad utworem pracował Jan Bielecki, barvinsky oraz Damian Skoczyk. Teledysk to prawdopodobnie najlepsze wideo tego roku, które powstało we współpracy widok kolektyw i reżysera Jana Dybusa.

Young Igi i Oki pokazują, czym jest Pleasure! Druga zapowiedź albumu Notatki z Marginesu

FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062

Na albumie możemy usłyszeć dwóch gości OKIego w utworze Pleasure oraz Hustlin Freestyle i BBL z gościnną zwrotką od Rusiny. Na Notatki z Marginesu trafiły produkcje miedzy innymi od @atutowego, 2K, Shdowa czy Borucciego. Za okładkową sesję zdjęciową, która nieodłącznie będzie kojarzyć się z tym projektem odpowiada Daniel Jaroszek, a oprawę graficzną przygotowało OSOM Studio.

Wydawnictwo promowały takie single jak: Małe Krople, Pleasure, Szmal czy Icy Baby: