Young Igi i Oki pokazują, czym jest Pleasure! Druga zapowiedź albumu Notatki z Marginesu

2022-09-27 13:11
Young Igi i Oki pokazują, czym jest Pleasure! Druga zapowiedź albumu Notatki z Marginesu
Autor: @_pojman. / Def Jam Recordings Poland Young Igi i Oki pokazują, czym jest Pleasure! Druga zapowiedź albumu Notatki z Marginesu

Po świetnie przyjętym pierwszym singlu Małe Krople - Young Igi serwuje nam drugi singiel z nadchodzącego albumu Notatki z Marginesu. Pleasure to utwór z OKI'm, który według relacji artystów powstał około 2 lata temu, podczas pierwszej wspólnej studyjnej sesji projektu OIO. Album Notatki z Marginesu to już piąte solowe wydawnictwo Igiego, które ukaże się już 18 listopada nakładem Def Jam Recordings Poland.

Nowości Muzyczne 2022: Pierwsza zapowiedź drugiego singla nastąpiła już kilka dni temu. To wtedy na ulicach Warszawy można było natrafić na plakaty Gdzie jest Igi z tajemniczym numerem telefonu. Jeśli zdecydowaliście się zadzwonić pod wskazany numer telefonu mogliście usłyszeć rozmowę, pomiędzy Young Igim a Okim, w której wspomnieli o dacie startu preorderu albumu "Notatki z Marginesu" oraz zawarto krótką zapowiedź singla Pleasure.

Rap 20 w Radiu ESKA - głosuj na najlepsze rapowe hity!

Koncerty 2023 - te gwiazdy przyjadą do Polski i dadzą niezapomniane show!

Young Igi & Oki - piosenka Pleasure

Drugi singiel z gościnnym udziałem Okiego to utwór, który według relacji artystów powstał około 2 lata temu, podczas pierwszej wspólnej studyjnej sesji projektu OIO. To wtedy artyści poznali się studio i wraz z @atutowym stworzyli pierwszą wersję numeru na kompletnym freestyle. Oczywistym podsumowaniem tej historii jest uruchomienie przedsprzedaży solowego albumu w akompaniamencie właśnie tego utworu.

Young Igi obciął włosy i zaskoczył nowym kawałkiem! Fani oczarowani przemianą

Do singla powstał teledysk w reżyserii yungssebv, odpowiedzialnego m.in za większość klipów przy ostatnim albumie Otsochodzi - Tarcho Terror.

Young Igi - płyta Notatki z Marginesu

Notatki z Marginesu to już piąte solowe wydawnictwo Young Igiego, który wraca solo po ponad 3 latach przerwy. Album jest świeżym i dojrzałym spojrzeniem na twórczość artysty po świetnie przyjętych projektach OIO oraz amfisbena. Płytę można zamówić tutaj.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze