Young Igi i Oki pokazują, czym jest Pleasure! Druga zapowiedź albumu Notatki z Marginesu

i

Autor: @_pojman. / Def Jam Recordings Poland Young Igi i Oki pokazują, czym jest Pleasure! Druga zapowiedź albumu Notatki z Marginesu

Young Igi i Oki pokazują, czym jest Pleasure! Druga zapowiedź albumu Notatki z Marginesu

2022-09-27 13:11

Po świetnie przyjętym pierwszym singlu Małe Krople - Young Igi serwuje nam drugi singiel z nadchodzącego albumu Notatki z Marginesu. Pleasure to utwór z OKI'm, który według relacji artystów powstał około 2 lata temu, podczas pierwszej wspólnej studyjnej sesji projektu OIO. Album Notatki z Marginesu to już piąte solowe wydawnictwo Igiego, które ukaże się już 18 listopada nakładem Def Jam Recordings Poland.

Nowości Muzyczne 2022: Pierwsza zapowiedź drugiego singla nastąpiła już kilka dni temu. To wtedy na ulicach Warszawy można było natrafić na plakaty Gdzie jest Igi z tajemniczym numerem telefonu. Jeśli zdecydowaliście się zadzwonić pod wskazany numer telefonu mogliście usłyszeć rozmowę, pomiędzy Young Igim a Okim, w której wspomnieli o dacie startu preorderu albumu "Notatki z Marginesu" oraz zawarto krótką zapowiedź singla Pleasure.

Rap 20 w Radiu ESKA - głosuj na najlepsze rapowe hity!

Koncerty 2023 - te gwiazdy przyjadą do Polski i dadzą niezapomniane show!

Young Igi & Oki - piosenka Pleasure

Drugi singiel z gościnnym udziałem Okiego to utwór, który według relacji artystów powstał około 2 lata temu, podczas pierwszej wspólnej studyjnej sesji projektu OIO. To wtedy artyści poznali się studio i wraz z @atutowym stworzyli pierwszą wersję numeru na kompletnym freestyle. Oczywistym podsumowaniem tej historii jest uruchomienie przedsprzedaży solowego albumu w akompaniamencie właśnie tego utworu.

Young Igi obciął włosy i zaskoczył nowym kawałkiem! Fani oczarowani przemianą

Do singla powstał teledysk w reżyserii yungssebv, odpowiedzialnego m.in za większość klipów przy ostatnim albumie Otsochodzi - Tarcho Terror.

Young Igi - płyta Notatki z Marginesu

Notatki z Marginesu to już piąte solowe wydawnictwo Young Igiego, który wraca solo po ponad 3 latach przerwy. Album jest świeżym i dojrzałym spojrzeniem na twórczość artysty po świetnie przyjętych projektach OIO oraz amfisbena. Płytę można zamówić tutaj.