You Can Dance - Nowa Generacja i konkurs z Roksaną Węgiel. Czegoś takiego jeszcze nie było! [ZASADY]

2021-10-17 16:14
Roksana Węgiel
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

You Can Dance - Nowa Generacja, to rozrywkowe show skierowane nie tylko do dzieci i młodzieży. Nowym formatem zainteresowało się także spore grono osób dorosłych i nie ma się co dziwić, to program na wysokim poziomie! Teraz wystartował konkurs w którym można wygrać spotkanie z Roxie Węgiel i nie tylko! Co trzeba zrobić? To banalnie proste!

You Can Dance - Nowa Generacja to pierwszy w Europie program dedykowany do tanecznie utalentowanych dzieci. To pierwsza edycja, która od samego początku wzbudza ciekawość wielu osób. Co ciekawe, zgłosiło się do niej ponad 1000 uczestników, jednak tylko najlepsza 16-nastka mogła przejść dalej, trafiając tym samym do studyjnych odcinków. Oprócz widzów uczestników oceniać będą także jurorzy w składzie: Agustin Egurrola, Klaudia Antos oraz Michał Kostrzewski. Program You Can Dance - Nowa Generacja, wystartował w niedzielę 10 września. Od tamtej pory gromadzi dookoła siebie nowych odbiorców, a to wszystko przez taniec, który dodaje wiele rozrywki. Oprócz jurorów widzowie mają okazję zobaczyć młodą wokalistkę Roxie Węgiel, która wspiera uczestników tanecznego talent show. Teraz jednak wystartował niebanalny konkurs, o którym powinien wiedzieć dosłownie każdy!

Eska Hit Challenge - Roksana Węgiel

You Can Dance - Nowa Generacja - konkurs z Roksaną Węgiel

Czegoś takiego jeszcze nie było! Razem z programem You Can Dance wystartował konkurs, w którym do wygrania są wspaniałe nagrody. Wystarczy tylko zebrać klasową ekipę i wytańczyć wszystko co gra Wam w duszy. Materiały wideo można wysyłać do 8 listopada na adres badzmyrazem@tvp.pl. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych. Do wygrania natomiast jest spotkanie z Roksaną Węgiel, Agustinem Egurrolą i Idą Nowakowską, a także nagrody pieniężne i oryginalne bluzy. Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie na Instagramie @youcandancetvp.

Sonda
You Can Dance - Nowa Generacja - czy oglądasz program?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze