Roksana Węgiel NIE chce na dorosłą Eurowizję! "Ten pomysł odpada"

2021-09-27 13:30
Roksana Węgiel
Autor: materiały prasowe

Roksana Węgiel ma za sobą już wygraną na Eurowizji Junior 2018. Od tamtej pory wiele osób marzy o tym, aby reprezentowała nas także na Eurowizji dla dorosłych. Niektórzy uważają, że podobnie jak w konkursie dla dzieci, zawalczyłaby o pierwszą wygraną dla Polski. Okazuje się jednak, że ten pomysł nie podoba się samej Roxie!

Roksana Węgiel nie pojedzie na Eurowizję dla dorosłych? Jej ostatnie słowa mogą zasmucić wielu jej fanów oraz fanów konkursu, którzy od kilku lat marzyli o tym, aby Roxie pojechała na konkurs i zdobyła dobre miejsce dla naszego kraju. Nastolatka udzieliła jednak wywiadu, w którym zdradziła, że nie chce jechać na Eurowizję. - Nie czuję się gotowa na Eurowizję dorosłą, nie będę ukrywać. Nie czuję tego teraz, w tym momencie, więc na razie ten pomysł odpada. Chociaż kto wie, może w przyszłości? Naprawdę, jeśli zdecydowałabym się na udział w Eurowizji dorosłej, to musiałabym wystąpić z bardzo dobrym numerem - powiedziała Roksana Węgiel w rozmowie z portalem eurowizja.org. Warto dodać, że według czytelników ESKA.pl Roxie była jedną z faworytek do reprezentowania Polski na Eurowizji 2022. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Eska Hit Challenge - Roksana Węgiel

Roksana Węgiel na Eurowizji Junior 2018

Roksana Węgiel była pierwszą polską reprezentantką, której udało się wygrać Eurowizję Junior. W 2018 konkurs odbył się w Mińsku na Białorusi. Roxie pojechała tam po wygranej pierwszej edycji The Voice Kids. Na eurowizyjnej scenie wystąpiła jako ostatnia i zaśpiewała swój hit Anyone I Want To Be. Wygrała zdobywając 7. miejsce w głosowaniu jury i pierwsze w głosowaniu internetowym z miażdżącą przewagą.

Roksana Węgiel - piosenki

Do najpopularniejszych utworów w repertuarze gwiazdy należą Anyone I Want To Be, Obiecuję, Lay Low, Dobrze jest, jak jest oraz MVP. Roksana Węgiel ma na koncie dwie płyty: album Roksana Węgiel oraz jego reedycję z czterema dodatkowymi utworami. Obecnie pracuje nad kolejnym longplayem.

Najnowsze