Years & Years w Polsce - bilety, data i miejsce koncertu

2018-06-18 13:01
Years & Years w Polsce - bilety, data i miejsce koncertu
Autor: fot./screen/youtube.com/Years & Years Years & Years

Jeden z najlepszych zespołów tworzących muzykę elektroniczną zagra w Polsce! Na ESKA.pl poznacie datę i miejsce koncertu, a także dowiecie się, gdzie kupić.

Years & Years w Polsce - bilety, data i miejsce koncertu to wszystko, co powinni wiedzieć fani! Years & Years to muzycy, którzy pomimo młodego wieku pochwalić się mogą już sporym doświadczeniem scenicznym – w 2014 roku występowali na licznych festiwalach (m.in. Bestival, Latitude czy Tauron) i supportowali Sama Smitha. Rok 2015 był dla ich kariery przełomowy. Zwyciężyli w kolejnej edycji prestiżowego plebiscytu BBC Sound, grali na największych scenach festiwalowych całego świata, a przede wszystkim – wydali debiutancki album. Płyta „Communion” bez wątpienia była jedną z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Nie zabrakło na niej przebojowych singli – z King i Desire na czele, ale też spokojniejszych propozycji, jak wieńczące krążek Memo. Years & Years cały czas intensywnie koncertują, wyprzedając kolejne, coraz większe sale na całym świecie.

Koncerty 2019 w Polsce: kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca

Autor: brak danych

Koncerty 2019 w Polsce: kto wystąpi? Jacy wokaliści pojawią się w tym roku w naszym kraju? Sprawdź gwiazdy, daty i miejsca koncertów 2019.

Years & Years w Polsce 2019

Olly Alexander to jedyny w swoim rodzaju lider zespołu, który jest świadomy odpowiedzialności, jaka ciąży na osobie ze statusem gwiazdy pop. Jego dojrzałość objawia się w skali oraz ambicjach, jakie grupa zawarła na swoim nowym albumie. Na 6 lipca zaplanowana jest premiera ich najnowszego krążka „Palo Santo”. Album to zwrot zespołu w stronę muzyki z różnych zakątków świata. Pełnokrwista, eskapistyczna fantazja, a jednocześnie komentarz społeczny – Years & Years na "Palo Santo" sięgają po futurystyczny pop, czerpiąc inspirację nie tylko z kultowych dzieł sci-fi, ale też z dorobku takich artystów jak David Bowie, Prince czy Lady Gaga. Na drugiej płycie Olly i koledzy z zespołu stworzyli przestrzeń do opowiedzenia bardzo osobistych historii dotyczących tożsamości, seksualności, performance’u oraz, przede wszystkim, co oznacza być człowiekiem. Na albumie znalazł się imponujący zestaw współpracowników, w tym m.in. Kid Harpoon, Greg Kurstin, Julia Michaels, Justin Tranter, Steve Mac, Jessie Shatkin i Sarah Hudson. W "Palo Santo" mniejszości dochodzą do głosu, pop zamienia się w przeżycie wspólnotowe i każdy jest zaproszony do uczestnictwa w wyjątkowej podróży. Album promuje singiel If you’re over me

Kiedy wystąpią Years & Years w Polsce? Go Ahead zaprasza na koncert Years & Years 1 lutego 2019. Odbędzie się na warszawskim Torwarze (adres: ul. Łazienkowska 6a). Sprzedaż biletów na koncert startuje 22 czerwca (piątek) o 9:00. Będą one dostępne na www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl, www.ticketclub.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt, Saturn. Ceny biletów poznamy, gdy trafią do sprzedaży.

Najnowsze