Years & Years w Polsce - bilety, data i miejsce koncertu

2018-06-18 13:01
Years & Years w Polsce - bilety, data i miejsce koncertu
Autor: fot./screen/youtube.com/Years & Years Years & Years

Jeden z najlepszych zespołów tworzących muzykę elektroniczną zagra w Polsce! Na ESKA.pl poznacie datę i miejsce koncertu, a także dowiecie się, gdzie kupić.

Years & Years w Polsce - bilety, data i miejsce koncertu to wszystko, co powinni wiedzieć fani! Years & Years to muzycy, którzy pomimo młodego wieku pochwalić się mogą już sporym doświadczeniem scenicznym – w 2014 roku występowali na licznych festiwalach (m.in. Bestival, Latitude czy Tauron) i supportowali Sama Smitha. Rok 2015 był dla ich kariery przełomowy. Zwyciężyli w kolejnej edycji prestiżowego plebiscytu BBC Sound, grali na największych scenach festiwalowych całego świata, a przede wszystkim – wydali debiutancki album. Płyta „Communion” bez wątpienia była jedną z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Nie zabrakło na niej przebojowych singli – z King i Desire na czele, ale też spokojniejszych propozycji, jak wieńczące krążek Memo. Years & Years cały czas intensywnie koncertują, wyprzedając kolejne, coraz większe sale na całym świecie.

Koncerty 2019 w Polsce: kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca

Autor: brak danych

Koncerty 2019 w Polsce: kto wystąpi? Jacy wokaliści pojawią się w tym roku w naszym kraju? Sprawdź gwiazdy, daty i miejsca koncertów 2019.

Years & Years w Polsce 2019

Olly Alexander to jedyny w swoim rodzaju lider zespołu, który jest świadomy odpowiedzialności, jaka ciąży na osobie ze statusem gwiazdy pop. Jego dojrzałość objawia się w skali oraz ambicjach, jakie grupa zawarła na swoim nowym albumie. Na 6 lipca zaplanowana jest premiera ich najnowszego krążka „Palo Santo”. Album to zwrot zespołu w stronę muzyki z różnych zakątków świata. Pełnokrwista, eskapistyczna fantazja, a jednocześnie komentarz społeczny – Years & Years na "Palo Santo" sięgają po futurystyczny pop, czerpiąc inspirację nie tylko z kultowych dzieł sci-fi, ale też z dorobku takich artystów jak David Bowie, Prince czy Lady Gaga. Na drugiej płycie Olly i koledzy z zespołu stworzyli przestrzeń do opowiedzenia bardzo osobistych historii dotyczących tożsamości, seksualności, performance’u oraz, przede wszystkim, co oznacza być człowiekiem. Na albumie znalazł się imponujący zestaw współpracowników, w tym m.in. Kid Harpoon, Greg Kurstin, Julia Michaels, Justin Tranter, Steve Mac, Jessie Shatkin i Sarah Hudson. W "Palo Santo" mniejszości dochodzą do głosu, pop zamienia się w przeżycie wspólnotowe i każdy jest zaproszony do uczestnictwa w wyjątkowej podróży. Album promuje singiel If you’re over me

Kiedy wystąpią Years & Years w Polsce? Go Ahead zaprasza na koncert Years & Years 1 lutego 2019. Odbędzie się na warszawskim Torwarze (adres: ul. Łazienkowska 6a). Sprzedaż biletów na koncert startuje 22 czerwca (piątek) o 9:00. Będą one dostępne na www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl, www.ticketclub.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt, Saturn. Ceny biletów poznamy, gdy trafią do sprzedaży.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze