Years & Years o płycie Night Call, koncertach i piosence dla babci! [WYWIAD]

2022-01-21 9:08
Years & Years o płycie Night Call, koncertach i piosence dla babci!
Autor: Radio ESKA Years & Years o płycie Night Call, koncertach i piosence dla babci!

Years & Years gościem Kasi Węsierskiej z Radia ESKA! Artysta, który ma na konie megahity opowiedział o nowym, ważnym dla niego projekcie, czyli płycie Night Call. Zobaczcie wywiad z artystą!

Years & Years, czyli Olly Alexander z chęcią przyjął zaproszenie Radia ESKA i porozmawiał z Kasią Węsierską. Artysta, który w przeszłości miał udział przy takich hitach, jak King, Desire, czy chociażby Shine opowiedział o zupełnie nowej erze w swojej karierze. 31-letni wokalista z Anglii opowiedział o najnowszym albumie Night Call, z którego pochodzi utwór Sweet Talker. Zdradził również, który kawałek z krążka ma dla niego największe znaczenie. Co najważniejsze dla polskich fanów - Olly Alexander zapowiedział wizytę w naszym kraju! Obejrzyjcie koniecznie rozmowę z Years & Years w Polsce, którą przeprowadziła Kasia Węsierska!

Years&Years: to płyta, która ma sprawić, że poczujecie się dobrze!

Years & Years - płyta Night Call

Night Call to trzeci album brytyjskiego, popowego projektu Years & Years i następca znakomicie ocenionego, 6-krotnie nominowanego do BRIT Palo Santo. Płyta z 2018 roku dotarła na szczyt brytyjskiej listy sprzedaży i zgromadziła 4,4 miliarda streamów. Muzycznie album Night Call czerpie z disco z XX wieku oraz pionierów muzyki house jak Sylvester, a także nowej fali disco znanej z płyt Confessions on a Dancefloor, Madonny Fever, Kylie Minogue czy twórczości takich artystów jak SBTRKT i Santigold. - To szyta na miarę beztroska i wspomnienia z ociekających potem nocnych klubów, które znikają nad ranem - tłumaczy Olly. - Tkwiąc zamknięty w czterech ścianach pisałem o swych fantazjach.

Night Call to płyta zrodzona z fantazji, ale nawiązująca do prawdziwych doświadczeń Olly'ego. - Te wszystkie postaci to ja - wyjaśnia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze