Years & Years i Jax Jones w gorącym duecie. To murowany hit?

2018-11-28 15:42 k.w.
Years & Years  i Jax Jones
Autor: umusic Years & Years i Jax Jones

Years & Years oraz Jax Jones połączyli siły. W sieci pojawił się efekt ich pracy - utwór Play. Ma szansę na podbicie list przebojów?

Zarówno dla Years & Years, jak i Jaxa Jonesa, rok 2018 obfitował w sukcesy i wspaniałe wydarzenia. Artyści połączyli siły i zaprezentowali wspólny, spektakularny singiel Play. To murowany hit!

Saszan i Wac Toja połączyli siły! Piosenka Zabierz mnie stąd HITEM?! [TELEDYSK]

Jax Jones pracował już z wieloma ekscytującymi wykonawcami. Teraz producent, DJ i songwriter połączył siły z uwielbianym w Polsce trio Years & Years. Jak podkreśla Jax:

Olly ma wyjątkowy głos: wokalem skupia na sobie uwagę wszystkich. To artysta kompletny. W studiu mieliśmy świetny czas. Wspólnie z Years & Years stworzyłem piosenkę z silnymi wpływami UK garage, oddaliśmy także hołd naszym ulubionym gatunkom soul i house.

Z kolei Olly Alexander z Years & Years dodaje:

Praca z Jaxem była czystą przyjemnością. Przez cały proces wygłupialiśmy się, tańczyliśmy. Miałem mnóstwo pomysłów na tę piosenkę. Uwielbiam kawałki, przy których można zatracić się na parkiecie, bo wtedy można poczuć się niezniszczalnym. Chciałem, aby ten kawałek mógł wprawić nas w stan podobny do zakochania. Mam nadzieję, że was zahipnotyzuje!

Jax Jones i Years & Years

Jax Jones po raz pierwszy trafił na szczyt list przebojów za sprawą I Got U z Duke Dumontem. Artysta jako jeden z nielicznych wykonawców z Wielkiej Brytanii trafił na listę Billboard Dance 100 2018 - obok takich sław jak Diplo, Marshmello czy David Guetta. Utwory Jonesa mają łącznie ponad 2,5 miliardy streamów w serwisach cyfrowych. Jax sprzedał ponad 15 mln singli, a jego klipy obejrzano łącznie ponad 600 mln razy w YouTube. Years & Years w tym roku wydali drugą płytę - Palo Santo. Niedawno zespół odwiedził Polskę, występując m.in. w Voice of Poland.

Allj - hit Rozovoye VIno, Rvane Jinsy i nie tylko! Piosenki na nowej płycie zachwycają?!

Najnowsze