Saszan i Wac Toja połączyli siły! Piosenka Zabierz mnie stąd HITEM?! [TELEDYSK]

i

Autor: Universal Music Polska / materiał prasowy

Saszan i Wac Toja połączyli siły! Piosenka Zabierz mnie stąd HITEM?! [TELEDYSK]

2018-11-28 14:49

Współpraca na linii: Saszan - Wac Toja, przyniosła nam utwór pt. Zabierz mnie stąd! Czy będzie hitem zimy? Posłuchajcie i oceńcie sami na ESKA.pl

Zabierz mnie stąd to nieoczywiste połączenie dwóch światów: popu i rapu. Elektronika w alternatywnej aranżacji i tajemniczy tekst, bo - jak podkreśla Saszan - nie jest to piosenka o miłości. Utwór promuje nową płytę Saszan, Hologram. Czy kawałek stanie się jednym z hitów zimy 2018? Oceńcie to już teraz na ESKA.pl

Saszan i Wac Toja - piosenka Zabierz mnie stąd

Teledysk do wspólnego utworu Saszan i rapera Wac Toja do kawałka Zabierz mnie stąd, wreszcie ujrzał światło dzienne. Tekst napisała Saszan wspólnie z Wac Toją. Za muzykę odpowiada Dominik Buczkowski-Wojtaszek, a za produkcję Up&Down.

Saszan zadebiutowała w 2014 roku, przyciągając do siebie rzesze nastoletnich fanów. Teraz powróciła w dojrzalszej wersji. Jako inspiracje muzyczne wymienia The Weeknd, Royksopp i Daft Punk. Spójny pop w mocno elektronicznej wersji, wszystkie teksty napisane przez Saszan, dynamiczne, imprezowe brzmienia i klimatyczne ballady - taki jest najnowszy album artystki, Hoogram. Na krążku gościnnie pojawili się Michał Szczygieł oraz Wac Toja.

Wac Toja to jeden z najciekawszych artystów hip-hopowych młodego pokolenia. Kilka dni temu na rynku pojawiła się reedycja jego debiutanckiego albumu High Quality.