Piosenki z bajek Disneya. TOP 10 najpiękniejszych utworów

2020-06-03 12:39 EK
Piosenki z bajek Disneya. TOP 10 najpiękniejszych utworów
Autor: Disney, Walt Disney Pictures - Walt Disney Animation Studios/Collection/East News, materiały prasowe Disney Piosenki z bajek Disneya. TOP 10 najpiękniejszych utworów

Bajki to nie tylko element dzieciństwa, ale również przyjemna rozrywka. Chyba każdy kto je oglądał, uwielbia ścieżkę dźwiękową, która się w nich pojawiała. Na ESKA.pl przedstawiamy wam listę najpiękniejszych kawałków, które od dziś z pewnością wzbogacą waszą ulubioną playlistę.

Najpiękniejsza piosenki z bajek Disneya, to coś co musi poznać każdy z was! Animowane ekranizacje to nie tylko kolorowe postacie, ale również wzruszające historie z wyjątkową oprawą muzyczną. Kawałki bez wątpienia zachwycają niejedną osobę i nieważne jest to, w jakim języku słyszymy ich brzmienie. Niektóre mogą ściskać za serce, inne mogą być zabawne, a jeszcze inne przyczyniać się do tego, że chce nam się po prostu bawić i tańczyć. Muzyka, która pojawia się w wielu bajkach jest po to, by widz mógł utożsamić się z sytuacją, która akurat ma miejsce lub z uczuciami bohatera. Kolorowe, animowane ekranizacje uczą i często towarzyszy im na koniec dany morał. Do najpopularniejszych i najbardziej znanych bajek Disneya zalicza się m.in.: 101 Dalmatyńczyków, Kraina Lodu, Mała Syrenka, Toy Story, Iniemamocni, Bambi, Kopciuszek, Pocahontas, Mój Brat Niedźwiedź, Mulan, Potwory i Spółka, a także wiele innych.

Poznajcie poniżej TOP 10 najpiękniejszych piosenek ze znanych bajek Disneya, a na pewno nie będziecie mogli przestać ich słuchać.

5 trików urodowych z Instagrama! Czy one naprawdę działają?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Piosenki z bajek Disneya - [LISTA]

  1. Kraina Lodu 2: Katarzyna Łaska, Agnieszka Przekupień - Pokaż się 
  2. Merida Waleczna: Anita Lipnicka - Chwytam wiatr
  3. Vaiana: skarb oceanu: Natalia Nykiel - Pół kroku stąd
  4. Pocahontas: Edyta Górniak - Kolorowy wiatr
  5. Zwierzogród: Paulina Przybysz - Nie bój się chcieć
  6. Mulan: Lea Salonga - Reflections
  7. Tarzan: Phil Collins - You'll be in my heart
  8. Trolls: Justin Timberlake, Anna Kendrick - True Colors
  9. Król Lew: Beata Bednarz - Krąg życia
  10. Zaplątani: Katarzyna Popowska & Maciej Stuhr - Kiedy jesteś tu
Najnowsze