Wyszedł na balkon i porwał ludzi do tańca. Insomnia w jego wykonaniu robi wrażenie!

2020-10-29 11:20
Wyszedł na balkon i porwał ludzi do tańca. Insomnia w jego wykonaniu robi wrażenie!
Autor: Screen z YouTube/Sandy Sax Wyszedł na balkon i porwał ludzi do tańca. Insomnia w jego wykonaniu robi wrażenie!

To wideo zrobi wam dzień! Mężczyzna wyszedł na balkon i porwał ludzi do tańca. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zagrał hitowy kawałek na saksofonie. Insomnia w jego wykonaniu spodobała się nie tylko przechodniom na ulicy, ale również internautom! O występie muzyka cały czas jest głośno i z pewnością przez dłuższy czas jeszcze tak będzie. Musicie to zobaczyć!

Internet to prawdziwa skarbnica wiedzy i rozrywki. Nic dziwnego, że coraz więcej osób spędza na YouTube swój czas - tu można znaleźć prawdziwe perełki. Jedną z nich, która wciąż jest na topie jest występ francuskiego muzyka na balkonie. Sandy Sax to bardzo utalentowany saksofonista, który co jakiś czas daje czadu na swoim balkonie. Artysta na taki pomysł wpadł na wiosnę podczas lockdownu we Francji w związku z pandemią. Podobnie jak wielu muzyków, chciał zapewnić rozrywkę każdemu, kto pozostał w domu podczas kryzysu, ale również ludziom którzy przechodzili niedaleko jego mieszkania.

Sandy Sax od 2014 roku występuje publicznie, grając nie tylko w klubach, ale także na festiwalach. Jego pomysł z graniem na balkonie bardzo spodobał się nie tylko przechodniom na francuskiej ulicy, ale również internautom z całego świata. Mężczyzna zagrał na saksofonie numer Insomnia, który po przeróbce brzmi jak klubowy kawałek. Musicie tego posłuchać!

Dokończ tekst piosenki!

Pytanie 1 z 8
Szampan wylewa się, toast mogę wznieść...

Insomnia zagrana na saksofonie

To wideo jest hitem internetu już od jakiegoś czasu. Nic dziwnego, to co robi na balkonie Sansy Sax to prawdziwe widowisko. Po usłyszeniu jego saksofonu od razu chce się tańczyć! Musicie to zobaczyć i tego posłuchać. Nagranie nie tylko zrobi wam dzień, ale również porwie do tańca tak jak przechodniów na ulicy Francji. Wideo znajdziecie poniżej.

Najdroższe samochody świata | ESKA XD - Prosto z salonu #7
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze