Wyniki matury poprawkowej 2022 - GODZINA, ODPOWIEDZI, MATEMATYKA. Tu sprawdzisz wyniki!

2022-09-08 21:48
Wyniki matury poprawkowej 2022 - GODZINA, ODPOWIEDZI, MATEMATYKA. Tu sprawdzisz wyniki!
Autor: Wojciech Olkusnik/East News Wyniki matury poprawkowej 2022 - GODZINA, ODPOWIEDZI, MATEMATYKA. Tu sprawdzisz wyniki!

O której godzinie wyniki matury poprawkowej 2022? Odpowiedzi z matematyki 2022 są znane? Jak wyglądały arkusze CKE matury poprawkowej? Tegoroczny egzamin dojrzałości drugiej szansy nie należał do najłatwiejszych. Takie opinie masowo pojawiły się chwilę po jego zakończeniu. Czy komentarze przekładają się na wyniki poprawki? Poznajcie szczegóły już teraz!

Spis treści

  1. Wyniki matury poprawkowej 2022 - GODZINA
  2. Wyniki matury poprawkowej 2022 - ODPOWIEDZI
  3. Wyniki matury poprawkowej 2022 - MATEMATYKA
  4. Wyniki matury poprawkowej 2022 - ARKUSZE

Wyniki matury poprawkowej 2022 - godzina ujawnienia rezultatów nie jest tajemnicą. Samo kliknięcie i logowanie się do platformy z wynikami poprawki będzie stresującym momentem. Udało się lub trzeba próbować dopiero za rok. Uczniowie z niecierpliwością czekają też na oficjalne odpowiedzi matury poprawkowej 2022, a te mogą być wielkim zaskoczeniem dla wielu osób. Szczególnie dla tych, którzy tuż po egzaminie dojrzałości w sierpniu pisali o wysokim poziomie trudności. Pojawiły się opinie, iż matura poprawkowa matematyka 2022 była trudniejsza niż majowa. Wiele osób skarżyło się, że było dużo zadań związanych z liczeniem figur. Od zawsze geometria na matematyce sprawia uczniom największe problemy.

Matura 2023 z matematyki PÓŹNIEJ. Więcej czasu na przygotowanie dla uczniów!

HEJT NA WF, JAKUB GRABOWSKI, SEKRETY MUNDIALU, ILE PALI CZOŁG | ESKA XD #057

Wyniki matury poprawkowej 2022 - GODZINA

O której godzinie wyniki matury poprawkowej 2022? Można je sprawdzić na oficjalnej stronie systemu ZIU już 9 września 2022. Wystarczy wpisać login lub hasło i zalogować się do witryny. Wyniki matury poprawkowej 2022 online można sprawdzić też przy użyciu e-dowodu, bankowości elektronicznej lub profilu zaufanego. Wyniki poprawki matematyki, polskiego i innych przedmiotów dostępne będą w systemie od 8:30. Od samego rana można je sprawdzić w sekretariacie placówki.

Wyniki matury poprawkowej 2022 - ODPOWIEDZI

Odpowiedzi matury poprawkowej 2022, czyli klucz udostępniony będzie na oficjalnej stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Pamiętajcie, że macie możliwość wglądu do swojego arkusza. Możecie też odwołać się od wyniku poprawki. Jeśli zauważycie gdzieś, że macie poprawną odpowiedź, a zaznaczona jest błędna, to możecie się odwołać.

Wyniki matury poprawkowej 2022 - MATEMATYKA

Odpowiedzi matury poprawkowej matematyka 2022 wzbudzają równie duży stres, co same egzaminy. Żeby uzyskać świadectwo dojrzałości trzeba było zyskać minimum 30 procent punktów. Jeśli komuś ta sztuka się nie powiedzie, to będzie mógł przystąpić do egzaminu dojrzałości z tego przedmiotu dopiero za rok.

Wyniki matury poprawkowej 2022 - ARKUSZE

Arkusze matury poprawkowej z matematyki 2022 cieszyły się największą popularnością. Nic dziwnego, ponieważ do poprawki z tego przedmiotu przystąpiło aż 42 tysiące absolwentów. Poniżej znajdziecie arkusze CKE, z którymi uczniowie zmierzyli się w sierpniu.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze