Wujek Łuki zmienia miejsce zamieszkania. Z kim zamieszka członek Ekipy?

2022-10-04 21:45
Wujek Łuki zmienia miejsce zamieszkania. Z kim zamieszka członek Ekipy?
Autor: screen z filmu na YouTube: KOMU Z NAS PRZESZKADZA RÓŻNICA WIEKU? / Fusialka Wujek Łuki zmienia miejsce zamieszkania. Z kim zamieszka członek Ekipy?

Ekipa była najchętniej oglądaną grupą youtuberów. Ludzi przyciągała ich przyjaźń i szczerość, którą można było zauważyć w publikowanych filmach. W ostatnich miesiącach team stopniowo się rozpadał, a wraz z końcem podpisanej umowy na dom, wszyscy musieli znaleźć nowe miejsce zamieszkania. Wujek Łuki dopiero teraz odnalazł odpowiedni dom dla siebie i swojej dziewczyny!

Po kilku latach wspólnego tworzenia contentu, ulubieńcy widzów pożegnali się ze sobą i zamieszkali osobno. Nie ukrywali tego, że znalezienie odpowiedniego lokalu nie było łatwym zadaniem, szczególnie dla tych, którzy mają zwierzęta. Wujek Łuki - który obecnie, w obliczu sporu twórców, jest jednym z niewielu sojuszników Friza spośród starej Ekipy - dopiero teraz będzie mógł zamieszkać w nowym miejscu ze swoją dziewczyną. Jego partnerką jest Fusialka, która również tworzy filmy na youtube oraz była częścią Ekipy Friza.

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50

Ekipa - Wujek Łuki się przeprowadza

Wujek Łuki, czyli Łukasz Wojtyca, jest jednym z pierwszych członków Ekipy, która zrobiła ogromną furorę w polskim internecie. Jego dziewczynę - Kasię, mogliśmy poznać w trakcie projektu. Dołączyła ona do twórców i po pewnym czasie założyła swój własny kanał. Para postanowiła zamieszkać razem po projekcie, jednak poszukiwania lokum były mozolne. W końcu udało im się znaleźć odpowiednie miejsce!

Łukasz Wojtyca, jeden z członków Ekipa Holding SA, przeprowadza się 2 miesiące po tym, jak projekt Dom Ekipy uległ zakończeniu. Dodał tweeta na ten temat, w którym oznaczył swoją dziewczynę:

Jutro przeprowadzka. Myślę, że z Fusialka zostaniemy w tym domu na długo! 2 miesiące po zakończeniu Domu Ekipy bardzo szybko zleciały. Powiem Wam, że będzie można w końcu oddech złapać

Wcześniej Fusialka, czyli Kasia Bożek, również pisała o tym na swoim koncie:

Za 5 dni będziemy mieszkać już w nowym domu

Ekipa - z kim zamieszkają wujek Łuki i Fusialka?

Przez ostatni sezon Ekipy wujek Łuki i Fusialka mieszkali sami. Kasia w jednym z filmów na youtube wypowiedziała się na ten temat, mówiąc, że preferują mieszkanie z innymi ludźmi i aktualnie to właśnie mają w planach. Oznacza to, że nie będą jedynymi domownikami w swoim nowym domu. Jak wiadomo, Weronika i Friz kupili dom, w którym mieszkają sami. Oznacza to, że Fusialka i wujek Łuki najprawdopodobniej zamieszkają z kimś spoza dawnej Ekipy, gdyż z pozostałymi od jakiegoś czasu toczą spór.

ZOBACZ TAKŻE: Członkowie Ekipy Friza wydali MOCNE oświadczenie. Fani nie zostawili na nich suchej nitki

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze