Wujek Łuki winny dramie w Genzie?

i

Autor: Screen z YT: 50 TAJEMNICZYCH BASENÓW! (T5M2 ODC 2)/Karol Friz Wiśniewski, Screen z YT: Rozstaliśmy się/Kartonii

Wujek Łuki winny dramie w Genzie? Bez zawahania odpowiada zbulwersowanym fanom

2023-02-03 11:01

Najnowsza drama w Genzie wcale nie cichnie. Spekulacje fanów zaczynają coraz bardziej rozprzestrzeniać się w internecie. Mimo to Mortalcio i Kinga nadal nie sprostowali sytuacji. Teraz okazuje się, że za tym wszystkim stoi nikt inny jak Wujek Łuki! Mężczyzna bez zawahania odpowiedział zbulwersowanym internautom!

Friz słusznie przewidział, że w najbliższym czasie Genzie czeka pierwsza drama. Jednak nikt nie spodziewał się, że będzie ona aż tak mocna. Rozstanie Kartonii i Mortalcia zrodziło najprawdziwszą burzę w internecie. Pojawiły się spekulacje, że Patryk zostawił Wiktorię dla współlokatorki Wujka Łukiego i Fusialki. Co rusz internauci przedstawiają nowe dowody! Łukasz Wojtyca postanowił, że nie pozostanie obojętny na te plotki, wobec czego zaangażował się w ciekawą dyskusję na Twitterze, nie tylko z fanami, ale również Nitro. Padło tam wiele nowych informacji. Co ma do powiedzenia członek ekipy? Szczegóły znajdziecie pod wideo!

Kłopoty Genzie. Friz przewiduje smutne losy swoich przyjaciół

Naładujesz samochód elektryczny w trakcie jazdy | ESKA XD - Prosto z salonu #65

Wujek Łuki odpowiada fanom

Fani o zerwanie Mortalcia z Kartonii obwiniają Kingę Banaś. Dziewczyna nagrywa filmy razem z dziewczyną Łukasza Wojtycy, wobec czego można wywnioskować, że jest im bliską osobą. Internauci są wściekli, że nikt nie ucina owych spekulacji. Okazuje się, że ma to konkretny powód, a mianowicie Wujka Łukiego. Mężczyzna wystosował do nich prośbę, aby nie odnosili się do tego. Przyznał, że Kindze jest teraz naprawdę ciężko, przez falę hejtu, która została na nią wylana. Członek Ekipy twierdzi, że wszelkie teorie na ten temat nie są zgodne z prawdą, a także ma nadzieję, że niedługo wszyscy się o tym przekonają.

Wersow rozstała się z Frizem. Fani wspominają SMUTNĄ sytuację

Wujek Łuko odpowiada Nitro

Całą sprawę postanowił skomentować również Nitro. Mężczyzna stwierdził, że znacznie lepiej byłoby potwierdzić, że nic się nie wydarzyło, zamiast zostawiać internautom pole do spekulacji. Łukasz Wojtyca stwierdził, że to niczego by nie zmieniło, bo kto ma mieć teorie i tak będzie je miał. Przyznał, że dyskusja na temat dalszych postępowań trwa.

Nitro i Wujek Łuki

i

Autor: Screen z Twitter: lukaszwojtyca
Sonda
Czy oglądasz filmy Genzie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE