Wersow rozstała się z Frizem. TA smutna sytuacja bardzo zmartwiła fanów!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: WERSOW - O DRAMIE ZE ZDJĘCIEM, ROZSTANIU Z FRIZEM I JEJ WIZERUNKU / wip bros Wersow rozstała się z Frizem. TA smutna sytuacja bardzo zmartwiła fanów!

Wersow rozstała się z Frizem. Fani wspominają SMUTNĄ sytuację

2023-02-14 10:25

Rozstanie Wersow i Friza byłoby jednym z najgłośniejszych, najszerzej komentowanych momentów, jeśli chodzi o wszystkie gwiazdy polskiego internetu. Para ma za sobą bardzo trudne chwile, o których opowiedziała sama Weronika Sowa. Internauci ponownie żyją jej szczerym wyznaniem dotyczącym zakończenia ich miłości. O co tak naprawdę chodzi? Nie bez powodu przypominamy ten moment!

Wersow rozstanie z Frizem - o co chodzi?

Czy Wersow i Friz są razem? Takie pytanie nasunęło się internautom po tym, gdy niespodziewanie drugiego życia dostał filmik, na którym jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce opowiada o bardzo trudnym momencie swojego związku. Weronika Sowa szczerze wyznała, że bardzo to przeżyła i wyraźnie była zaskoczona słowami swojego partnera. Oryginalnie wywiad, na którym gwiazda internetu opowiada o tej smutnej sytuacji, został zrealizowany przez ekipę WiP Bros. Nowo-wycięty fragment, czyli shot, w krótkim czasie zebrał ponad jeden milion wyświetleń i mnóstwo współczujących komentarzy. Nawet osoby śledzące karierę Weroniki Sowy zmartwiły się, że jest to zupełnie nowy wywiad i faktycznie opowiada ona o tym, co dzieje się aktualnie w jej związku. 

Wersow i Friz - rozstanie

Rozstanie Wersow i Friza wynikało z zaniedbania Karola Wiśniewskiego, który po czasie ze łzami w oczach się do tego przyznał. Jeden z najpopularniejszych polskich twórców internetowych przez ogrom obowiązków, natłok myśli, pogubił się i nie był przekonany, czy nadal kocha Weronikę Sowę. Takie wyznanie złamało serce i mocno zraniło influencerkę. Widać to było po zdjęciu, jakie wówczas wrzuciła do sieci. Była na nim bardzo zapłakana. Wtedy też ujawniła, że posiada kilka takich fotografii, ale wrzuca wyłącznie jedną. - Byliśmy w Stanach Zjednoczonych 3 miesiące. Przez półtora miesiąca płakałam, bo nie dość, że byłam daleko od rodziny, zamknięta z Ekipą, to na dodatek straciłam Karola.

Wersow była ZŁA na Friza o tekst w piosence Zygzak. TYM wyznaniem zaskoczyła!

Sonda
Wersow i Friz - to najlepsza para w internecie?
Wersow kiedyś i dziś

Rozstanie Wersow i Friza - filmik

Karol Wiśniewski podczas ich pobytu w Stanach Zjednoczonych powiedział: Wiesz co? Ja nie wiem, czy cię kocham. Na shocie-wideo, które podbija platformę z krótkimi filmikami Wersow mówi, że w tamtej chwili złamało to jej serce. W momencie, kiedy czułam, że go tracę, że to nie jest on, to wzięłam Pateca o siódmej rano na rozmowę i powiedziałam mu: "Patec, ja nie wiem jak mam się z nim dogadać. Strasznie mi na nim zależy i nie wiem co mam zrobić i go nie poznaję.". Natomiast Tromba umocnił ją w przekonaniu, że ten związek da się uratować. Powiedział, że dało się zauważyć, jak bardzo Friz był zakochany i mocno wpatrzony w Wersow. Jednocześnie miał wykazać zaskoczenie, że faktycznie nieco się zmienił i nie jest sobą.

Tego Wersow mocno żałuje! Chciała, by o tej wpadce zapomnieli wszyscy

Filmik na TikToku z wyciętym, smutnym wyznaniem Wersow robi furorę. Od 11 stycznia 2023 zebrał ponad 1,2 miliona wyświetleń i ponad 440 komentarzy. Internauci piszący pod filmikiem zaznaczają, że są w szoku po takim wyznaniu, iż dalej niektórzy mówią, że Weronika Sowa jest z nim dla pieniędzy. Widzą również, że Weronika Sowa jest bardzo zaangażowana w swój związek. Jednocześnie wiele osób, którzy nie śledzili jej dotychczasowej kariery, zaczęło się obawiać, że to zupełnie nowy filmik. Uspokajamy i informujemy, że pochodzi on z kwietnia 2021. Samo rozstanie miało miejsce na początku 2020. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE