Kłopoty Genzie. Friz przewiduje smutne losy swoich przyjaciół

2023-01-06 15:10
GENZIE
Autor: Screen z YT: GENZIE/NAJLEPSZY MIKOŁAJ WYGRYWA $$$! FINAŁ!

Kłopoty Genzie mogą zmartwić fanów przyjaciół Friza. Wiele wskazuje na to, że grupa twórców ma ze sobą bardzo dobre relacje i na próżno szukać wśród nich konfliktów i dram. Jednak ostatni wpis Karola Wiśniewskiego zmusza do zastanowienia. Fani mają swoje spekulacje. O co dokładnie chodzi?

Kłopoty Genzie mogą zaniepokoić wielu fanów grupy przyjaciół. Wydaje się, że Hania, Świeży, Mortalcio, Wika, Bartek i Fausti świetnie się ze sobą dogadują. Pokazały to nie tylko codzienne filmy, ale również finał projektu, czyli 24 odcinki w 24 godziny oraz film dokumentalny. Friz nie ukrywa tego, że bardzo zżył się z twórcami i wierzy, że to dopiero początek ich wielkiego sukcesu. Jednak jeden z ostatnich wpisów Karola zwiastuje kłopoty Genzie oraz sugeruje, że wśród przyjaciół może dojść do kłótni. Pierwsza drama Genzie, o której pisze Friz, dla wielu może oznaczać spore komplikacje i utratę fanów. Dla innych zysk w postaci nowych obserwatorów. Część fanów ma jednak nieco odmienne zdanie...

Friz stracił operatora. Z Ekipy odeszła kolejna osoba!

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Genzie w 2023 roku

Friz postanowił umieścić na swoim Twitterze przewidywania na 2023 rok. Zgodnie z tym, co napisał, najbliższe miesiące na polskim YouTube zostaną zdominowane przez shortsy. Co więcej, pojawi się sporo ciekawych kanałów, a część ich twórców odniesie sukces. Według Karola na rynku gier i aplikacji pojawi się wiele nowości od influencerów. Jest jednak jedna rzecz, która przykuła uwagę fanów. W jego predykcjach na 2023 została wymieniona pierwsza drama Genzie. Część komentujących zaczęła spekulować, że kłopoty grupy przyjaciół będą wyreżyserowane.

Friz zakazał imprez Genzie. Montażysta wyciął TĘ scenę!

to z genzie to masz coś w planach że tak spekulujesz?🤨

Czy drama genzie będzie reżyserowana?

Jak wiadomo, w świecie influencerów wszystko jest możliwe. Jednak niektórzy fani zauważają, że przecież odmienne zdania i chwilowe kłótnie są w życiu naturalne. Szczególnie wśród osób, które spędzają ze sobą bardzo dużo czasu.

sanah znów zaskakuje szalonym pomysłem!

Posłuchaj, co zdradziła w rozmowie z Michałem Hanczakiem!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze