Wszystko, czego potrzebuje student, jest w jednym miejscu: na Allegro. Sprawdź!

2021-10-27 10:36
Allegro
Autor: Allegro

Życie studenta, choć z pozoru beztroskie, a po latach zawsze wspominane z łezką w oku, w rzeczywistości nie jest usłane różami. Nauka tego, co naprawdę cię interesuje, pierwsze doświadczenia zawodowe, dziesiątki interesujących znajomości i ciekawe imprezy to tylko jedna strona medalu. Drugą stanowi swoista walka o przetrwanie – wieczne poszukiwania kompromisu pomiędzy szczupłym portfelem a dużymi potrzebami młodego człowieka.

Jednak teraz studenci mają sporo ułatwień. Czy wiesz, że niemal wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się na Allegro? Oto kilka niezaprzeczalnych dowodów!

Podręczniki „widmo” cudownie odnalezione na Allegro

Czy zdarzyło ci się poszukiwać niezbędnego podręcznika, który ostatnim razem był widziany w uczelnianej bibliotece przed kilkoma miesiącami? Przynajmniej według krążącej legendy... Taka sytuacja oznacza zwykle konieczność odwiedzenia niejednego antykwariatu w twoim mieście. Nakład dawno się wyczerpał, zresztą ceny nowych książek i czasopism w księgarniach zwykle odstraszają studentów. Poszukaj na Allegro – podręcznik „widmo” z dużym prawdopodobieństwem czeka tam na ciebie w atrakcyjnej cenie, a dla sprzedawcy, który właśnie obronił swoją pracę magisterską, stał się całkowicie zbędny.

Laptop, którego nie zawstydzi smartfon – skorzystaj z odroczonej płatności

Twój laptop odmawia posłuszeństwa, gdy tylko otworzysz w nim coś więcej niż okno przeglądarki i dokument tekstowy? Oglądanie filmów bez zakłóceń stało się możliwe już tylko na smartfonie? Nadszedł czas na wymianę sprzętu.

Nowy z łatwością znajdziesz na Allegro wśród tysięcy aukcji. Dobierzesz w ten sposób sprzęt idealnie skonfigurowany do twoich potrzeb – na przykład z gamingową kartą graficzną, szybkim dyskiem SSD albo dużą ilością pamięci operacyjnej, by stosować multitasking w praktyce. Kupowanie laptopów, drukarek, kontrolerów, monitorów i całej elektroniki na Allegro to oszczędność sama w sobie i niezależność od aktualnej oferty sklepów RTV. To jednak nie wszystkie plusy. Skorzystaj z usługi Allegro Smart! Student, by cieszyć się darmowymi dostawami do paczkomatów i punktów odbioru w twoim mieście. A jeśli nowe urządzenie jest ci niezbędne, ale chwilowo cierpisz na brak gotówki, nic straconego – wybierz opcję odroczonej płatności.

Allegro
Autor: Allegro Link: Sprawdź!

Zniżki studenckie, które naprawdę ułatwiają życie

Allegro Smart! Student to nie tylko darmowe dostawy twoich zakupów. Studenckie życie jest znacznie prostsze dzięki zniżkom, a tak się składa, że z Allegro Smart! Student zyskujesz ich bardzo wiele i wszystkie mogą okazać się przydatne. Przykłady?

  • 20% zniżki na bilet do Multikina – w końcu nie samą nauką żyje student.
  • 20% zniżki na przejazdy autobusowe FlixBus – dzięki temu przejazdy w rodzinne strony staną się znacznie tańsze.
  • 20% zniżki na przejazdy hulajnogami Blinkee.city – wygodny sposób na poruszanie się po mieście (nawet gdy dzięki Allegro nie musisz już wędrować po antykwariatach).
  • 30% zniżki na e-booki i audiobooki w Legimi – to idealna okazja na kupienie potrzebnych książek.
  • Co miesiąc trzy nowe kody na trzy przejazdy z aplikacją Free Now – dzięki czemu zaoszczędzisz na przejazdach po mieście.

To tylko wybrane benefity. Skorzystaj z usługi Allegro Smart! Student za darmo przez pół roku i sprawdź jej możliwości. W każdym miesiącu otrzymasz kolejny zestaw kodów zniżkowych.

Mobilny internet za darmo

Mobilny internet jest niezwykle ważny dla prowadzącego dynamiczne życie studenta. Jego koszty są dziś sporo niższe niż kilka lat temu, ale rozszerzanie pakietu, gdy zostanie wyczerpany, to wciąż pewien wydatek. Poza tym któż pogardziłby dodatkowymi 7 GB darmowego internetu? Jeśli jesteś użytkownikiem sieci Heyah i T-Mobile, ten całkiem spory pakiet będzie na ciebie czekał co miesiąc!

Przydatne kursy tańsze o 70%

Nie zapominaj, że nawet najbarwniejsze studia stanowią start do późniejszej kariery zawodowej. Warto podnosić swoje kompetencje, m.in. językowe. Co powiesz na 20% zniżki na kursy językowe w ProfiLingua lub 200 zł zniżki na kursy grupowe? A może w trakcie studiów chcesz zdobywać inne umiejętności? Wybierz szkolenie dostępne na strefakursow.pl i zyskaj aż 70% zniżki jako użytkownik Allegro Smart! Student.

Ile to kosztuje? – zapyta zatroskany o grubość swojego portfela student. Przez pierwsze pół roku zupełnie nic! – brzmi odpowiedź. Wystarczy, że zarejestrujesz się do usługi Allegro Smart! Student za pomocą swojej legitymacji studenckiej lub uczelnianego maila. Po upływie sześciu miesięcy podejmujesz decyzję, czy pragniesz dalej korzystać z tych wszystkich benefitów za 39 zł rocznie, czyli 3,25 zł miesięcznie. Czy stać cię na rezygnację z tych wszystkich benefitów?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze