Michał Wiśniewski

i

Autor: AKPA

Wszystkie dzieci Michała Wiśniewskiego. Kilkoro z nich poszło w ślady ojca!

2022-08-13 11:41

Michał Wiśniewski jest szczęśliwym ojcem gromadki dzieci. Piosenkarz doczekał się ich w sumie pięcioro. Łatwo zauważyć, że podobnie do niego i swoich mam, przejawiają one talenty artystyczne. Niektóre z pociech piosenkarza poszły już w jego ślady i zaliczyły debiuty sceniczne. Czym zajmują się wszystkie dzieci lidera Ich Troje?

Michał Wiśniewski - dzieci wokalisty, tak jak ich rodzice, stawiają już pierwsze kroki w świecie show-biznesu. Choć piosenkarz we wczesnych latach 2000 był zdecydowanie największą polską gwiazdą, nigdy nie miał szczęścia w miłości. Jego małżeństwa kończyły się po kilku latach, a media ochoczo informowały o kulisach rozpadu jego związków. Artysta nie dawał jednak za wygraną, wciąż szukając tej jedynej. Obecnie miłością życia Michała Wiśniewskiego jest jego piąta żona Pola, z która doczekał się synka Falco Amadeusa. Chłopiec przyszedł na świat w 2021 roku. Czy tak jak tata zapragnie kiedyś kariery medialnej? Pozostałe dzieci piosenkarza i jego byłych żon coraz śmielej kroczą śladami swoich sławnych rodziców.

Dlaczego Justyna Majkowska odeszła z Ich Troje? Jej decyzja zszokowała całą Polskę!

Doda pokłóciła się z mamą! To przez nią usunęła sceny z teledysku

Dzieci Michała Wiśniewskiego i Mandaryny

Posiadające bardzo oryginalne imiona pociechy artysty właściwie dorastały na oczach całej Polski. Być może to wpłynęło na fakt, że tak jak ich rodzice zapragnęły zostać artystami. Najstarszy syn Michała, owoc jego małżeństwa z Mandaryną, jest raperem i tancerzem. Xavier (20 lat) regularnie towarzyszy mamie na scenie, gdzie zbiera cenne doświadczenie, podobnie jak jego młodsza siostra Fabienne (18 lat), która niedawno dostała się na ASP w Warszawie.

Dzieci Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak

Gdy Michał Wiśniewski był jeszcze oficjalnie z Mandaryną, media rozpisywały się o jego romansie z Anną Świątczak, wokalistką Ich Troje. Para rzeczywiście stanęła na ślubnym kobiercu w 2006 roku i doczekała się dwóch córek: Etiennette (16 lat) i Vivienne (14 lat). Dziewczynki, tak jak ich rodzice, uwielbiają śpiewać. Coraz częściej można je zobaczyć na scenie u ich boku. 

Dzieci Michała Wiśniewskiego - imiona

Artysta słynie z nieszablonowych pomysłów. Jego dzieci noszą zatem wymyślne imiona: Xavier, Fabienne, Etiennette, Vivienne oraz Falco Amadeus.

Sonda
Lubisz Michała Wiśniewskiego?